Habergold
Dunyatimes

VAV Diamond çıplak taş ticaretinde sıfır risk politikasını başarıyla uyguluyor

Yıllardır piyasaya yüksek güven eşliğinde, çok farklı boy, renk ve kalitede çıplak taş sunan Vav Diamond; son dönemde alırken ve satarken gösterdiği aşırı hassasiyet ile müşterilerine sıfır risk ile pırlanta tedarik ediyor.

02 Haziran 2014 17:51 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 3385

Yıllardır piyasaya yüksek güven eşliğinde, çok farklı boy, renk ve kalitede çıplak taş sunan Vav Diamond; son dönemde alırken ve satarken gösterdiği aşırı hassasiyet ile müşterilerine sıfır risk ile pırlanta tedarik ediyor.

Sektörümüze çıplak taş tedariğinde, geniş bir portföye sahip olan VAV Diamond; ürünlerinin %90’ında sertifikalı alım ve satıma yönelerek oluşabilecek riskleri en başından ortadan kaldırmaya özen gösteriyor. Son dönemde bitmiş ürün grubuyla kamuoyunda dikkat çeken VAV Diamond; çıplak taş alanındaki çalışmalarını da arttırarak devam ettiriyor. VAV Diamond Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Halit Hoşgeldi; geçen yıl bitmiş mücevher ürün kategorisine hızla ve geniş çeşitlilikle giriş yapan markalarının, piyasada büyük yankı uyandırdığını ve son dönemde bu alanda daha çok ön plana çıktıklarını, çıplak taş alanında yüksek hizmet anlayışıyla çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Kredi kartı ile taksitli kuyum alışverişinin en büyük tahribatı mücevher ürün grubunda yaptığını hatırlatan Cüneyt Halit Hoşgeldi; "Bu durum ayrıca çıplak taş ticaret hacminin de daralmasına yol açtı. Son 2 aydır piyasada bir kıpırdanma gözlemliyoruz. Şirket kurumsal kredi kartına sahip olan kişiler, taksitli alışverişi yasaklanan tüm ürün gruplarını 6 taksite kadar alabiliyorlar. Bu önemli gelişme, özellikle mücevher alımı yapacak kitleyi olumlu etkiledi” diye konuştu. Karat ve karat üzeri boylarda gözle görülen bir artış olduğunu da kaydeden Hoşgeldi; piyasaların uzun bir dönem alım yapmamasının ardından eriyen stoklarla birlikte oluşan bu taleplerin normal olduğunu ve düğünlerin artışının da etkisiyle, özellikle tektaş yüzüklerde kullanılmak üzere karat ve karat üzeri taşlara ilginin arttığını ifade etti.

VAV PİYASAYA TAŞ ÇIKARTACAK….

VAV Diamond’ın yeni taşındığı modern merkezi ve firmaya yeni katılan çalışma arkadaşlarıyla, yakın plan hedeflerini gerçekleştirme için en uygun pozisyonu aldığını vurgulayan Hoşgeldi; artık VAV Diamond bitmiş ürün grubunu pazarlayan ekiplerinin aynı zamanda müşterilerine çıplak taş stoklarını da sergileyeceğini ve yeni başlatılan bu uygulama ile yüksek hizmet anlayışlarını bir adım daha öteye taşıyacaklarını dile getirdi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI