Habergold
Dunyatimes

VAV Diamond outlet mücevher günleri ile yeni tasarımlarıyla vitrinlerinde yer açtı

Sereks Fuarcılık tarafından organize edilen ve geçtiğimiz günlerde 4'üncüsü gerçekleştiren "Outlet Mücevher Günleri" organizasyonu, VAV Diamondın yeni tasarımlarını vitrinlere daha kolay taşıması için fırsat oldu.

01 Ocak 2014 22:27 / Güncelleme: 01 Ocak 2014 22:29 | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2592

Sereks Fuarcılık tarafından organize edilen ve geçtiğimiz günlerde 4’üncüsü gerçekleştiren "Outlet Mücevher Günleri” organizasyonu, VAV Diamondın yeni tasarımlarını vitrinlere daha kolay taşıması için fırsat oldu.

Ülkemizin önde gelen pırlanta taş ithalatçısı ve mücevher markası VAV Diamond, geçtiğimiz günlerde düzenlenen "Outlet Mücevher Günleri”nden mutlu bir şekilde ayrıldı. Yılbaşı öncesi, düzenlenen "Outlet Mücevher Günleri” organizasyonu birçok firmanın stoklarındaki ve ihracat fazlası ürünlerini eritmesine vesile oldu. VAV Diamond Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dinçkul, Outlet mücevher ve takı satış organizasyonunun Lütfi Kırdar gibi İstanbul’un merkezi bir yerinde yapılmasının çok doğru bir karar olduğunu ve elde ettikleri sonucun müspet olduğunu söyledi. Organizasyonun yılbaşı öncesi olmasının daha etkin sonuçlar doğurduğunu belirten Hakan Dinçkul, "Amacımız bu organizasyon ile yüksek rakamlı sıcak satışlar yapmak değil. Biz yeni tasarımlarımızı vitrinlerimize taşımak için bu organizasyonu bir fırsat olarak görüyoruz. Bazen maliyetine, bazen maliyetinin altında, bazen de çok az bir karla stoklarımızdaki takılarımızı ve ihracat fazlası ürünlerimizi elden çıkarmış oluyoruz. Böylelikle bizim yeni tasarımlara imza atmamız için bir etken oluyor” diye konuştu.

Anneler gününde olduğu gibi ürünlerine vatandaşların yoğun ilgisi olduğunu kaydeden Dinçkul, "Bu organizasyonda esas kazanan perakende müşterilerimiz oldu. Elmaslı mücevherlerimizde %50’e varan indirim kampanyamızın gördüğü yoğun ilgi bizleri mutlu etti” dedi.

 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI