Habergold
Dunyatimes

Vizyon değişikliği için en iyi yer, İstanbul Vizyon Park

Sektörümüzde birçok firma; modern teknik altyapı ile donatılmış, son derece konforlu, yüksek hijyen koşullarına sahip, geniş ve ferah ortamıyla çalışanların verimliliğini arttıran, akıllı bina özelliğindeki İstanbul Vizyon Park'a üretim bölümlerini taşıyor. İstanbul Vizyon Park kalitesiyle yakında tanışacak firmalardan birisi de Çarşı'nın köklü bilezik markalarından Rota Gold.

24 Aralık 2013 01:55 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2514


Sektörümüzde birçok firma; modern teknik altyapı ile donatılmış, son derece konforlu, yüksek hijyen koşullarına sahip, geniş ve ferah ortamıyla çalışanların verimliliğini arttıran, akıllı bina özelliğindeki İstanbul Vizyon Park’a üretim bölümlerini taşıyor. İstanbul Vizyon Park kalitesiyle yakında tanışacak firmalardan birisi de Çarşı’nın köklü bilezik markalarından Rota Gold.

Yaklaşık 44 yıl önce Eyüp Yılmaz tarafından Çemberlitaş’ta kurulan, 28 yıldır da Kürkçüler Pazarı (Tavuk Pazarı) sokakta faaliyet gösteren, bileziğin köklü markalarından Rota Gold; çok kısa bir süre içinde Kuyumcukent’in yanında yer alan İstanbul Vizyon Park’a atölyesini taşıyacak. Rota Gold firma sahibi Kerim Yılmaz; yıllar sonra bu tarihi ve kuyumcuların mabedi olarak kabul edilen Çemberlitaş’tan, müşterilerinin artan taleplerine daha rafine cevap verebilmek için ayrılma kararı aldıklarını söyledi.

İstanbul Vizyon Park’a yaklaşık 1 ay içinde taşınmayı planladıklarını ve hazırlıkların son aşamaya geldiğini kaydeden Kerim Yılmaz; "Son dönemde yoğunlaşan müşteri talepleri, artan iş hacmimiz, teknolojiden daha etkin bir şekilde yararlanma arzumuz ve çalışanlarımızı geniş, konforlu bir ortamda bulundurma isteğimiz bizi Vizyon Park’a yönlendirdi. Bundan sonra İVP’tan çok daha geniş ürün çeşitliliğine sahip, yüksek kaliteli Rota bilezikleri, ülkemiz kuyumcularına ulaşmaya devam edecek” diye konuştu.

Yüksek teknolojiyi kullanan markalarının, yeni yerlerinde hem çalışan sayısıyla hem de yeni üretim cihazlarıyla daha da büyüyeceğini ve yeni bir vizyon ile geleceğe emin adımlarla ilerlemeyi arzu ettiklerini belirten Yılmaz; özellikle yakın tarihte üretime başladıkları "Şarnel Bilezik” için ayrı bir parkuruna ihtiyaç duyduklarını ve bu ihtiyacın yeni yerde kolaylıkla giderileceğini ifade etti. 2013 yılının markaları için çok verimli geçtiğini, işlem hacminde Rota Gold’un büyük ilerleme kaydettiğini sözlerine ekleyen Yılmaz; Kapalıçarşı’da açılan has altın satış ve iletişim ofisleri ile tarihi mekandan hiçbir zaman fiilen kopamayacaklarının da altını çizdi.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI