Habergold
Dunyatimes

Vizyon Park gücüne güç hızına hız kattı

Uzun yıllar Çemberlitaş'ta yer alan tarihi Çuhacı Han'da üretim çalışmalarını sürdüren Özyurt Kuyumculuk; 8 aydan buyana İstanbul Vizyon Park'taki yeni üretim tesisinde çalışmalarını sürdürüyor. Özyurt; yeni yerinde hızına hız gücüne güç kattı.

27 Ocak 2014 21:55 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2468

Uzun yıllar Çemberlitaş’ta yer alan tarihi Çuhacı Han’da üretim çalışmalarını sürdüren Özyurt Kuyumculuk; 8 aydan buyana İstanbul Vizyon Park’taki yeni üretim tesisinde çalışmalarını sürdürüyor. Özyurt; yeni yerinde hızına hız gücüne güç kattı.

Sektörümüzün önde gelen bilezik markalarından biri olan Özyurt Kuyumculuk; yıllar sonra tarihi Çuhacı Han’daki üretim tesisini, Kuyumcukent’in hemen yanındaki İstanbul Vizyon Park’a taşıdı. Genişleyen üretim mekanıyla, hem kadrosunu arttıran hem de ileri teknoloji üretim makinelerini arttıran Özyurt; yeni yerinde bir hayli mutlu. Özyurt Kuyumculuk firma ortağı Oğuz Çakmak; zengin teknik altyapı olanakları, yüksek güvenliği, geniş otopark imkanı, ulaşım kolaylığı, tüm birimlerin hepsine aynı anda hakim olma imkanıyla İstanbul Vizyon Park’ta olmanın firmalarına büyük avantajlar sağladığını söyledi.

Daha önce İstanbul Vizyon Park’a gelmemenin pişmanlığını dahi yaşadıklarını belirten Oğuz Çakmak; 8 aylık kısa bir süre içinde üretim hızlarının iki katına çıktığını, işlem hacimlerinin yaklaşık %30 büyüdüğünü, ürün çeşitliliğinin ciddi oranda arttığını ifade etti. Üretim atölyesi ile Kuyumcukent’in içinde bulunan toptan satış mağazalarının birbirine çok yakın tarihte açıldığını belirten Çakmak; "Havaalanına yakın olmamız, özellikle yurtdışından gelen misafirlerimiz için büyük kolaylıklar oluşturuyor. Ayrıca bizim seyahatlerimizde de bu yakınlığın ciddi avantajlarını görüyoruz. Bir de Trakya ve İstanbul’un daha batı bölgelerindeki kuyumcular,Kuyumcukent’ten alışveriş yapmayı tercih ediyorlar” diye konuştu. Bugün itibariyle müşterilerinin siparişini 24 saat gibi kısa bir sürede teslim etme imkanına Vizyon Park’ta kavuştuklarını kaydeden Çakmak; şunları söyledi:

"Yeni tesisimizde, daha farklı daha çarpıcı modelleri de hayata geçirme şansımız var. Bu yıl piyasanın taleplerinin yanısıra daha iddialı modellerde sunmayı planlıyoruz.Yenilenen ve sürekli farklı modelleri vitrine taşınan bilezik, artık yastık altından çıkarak gerçek yeri olan bayanların bileklerindeki yerini almaya başlamıştır. Yatırım özelliği her zaman ön planda olsa dahi, bugün geniş bilezikler özellikle sosyete tarafından dahi büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI