Habergold
Dunyatimes

Yeni bir anlayış yeni bir yaklaşım "Üreteam"

En son teknolojiyle donatılmış olan Akgün Silver üretim merkezi; işinin profesyonelleri sayesinde, koordineli ve yenilikçi üretim anlayışıyla başarılı takım oyununu Dünya arenasında sergiliyor.

30 Aralık 2013 00:29 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2432

En son teknolojiyle donatılmış olan Akgün Silver üretim merkezi; işinin profesyonelleri sayesinde, koordineli ve yenilikçi üretim anlayışıyla başarılı takım oyununu Dünya arenasında sergiliyor. 

Ülkemizin önde gelen Gümüş takı üreticilerinden Akgün Silver; 2012 yılında köklü bir revizyona gittiği üretim merkezini, 2013 yılında daha da geliştirerek branşında bir Dünya markası olma sorumluluğuna uygun hale getirdi. İleri teknolojiyi uzman ellere emanet eden Akgün Silver; geçtiğimiz yıl üretim kapasitesini yüzde yüz seviyesinde tuttu. Bir önceki yıla göre 2013 yılında %30 daha fazla gümüş işleyen Akgün, zincir markası Bezek ile hem gümüş hem de altın zincir ve altın yarı mamül alanında da iddialı çalışmalar ortaya koydu. Artan müşteri taleplerine etkin ve hızlı cevap verebilmek adına sürekli kendilerini daha ileriye taşıyacak hamleler yapma gayretinde olduklarını belirten Akgün Silver Genel Müdürü Halit Ağca; 2013 yılında üretimde beklentilerinin üstünde bir performans ortaya koyduklarını, her geçen yıl ithal ettikleri ürün gruplarını hızla minimum seviyeye indirdiklerini ifade etti. 

Bu yıl zincir markaları Bezek’in ürün çeşitliliğini arttırdığını ve düşen altın fiyatlarıyla birlikte, bugün tüm gümüş zincirlerinin altın versiyonlarını üretim bandına aldıklarını kaydeden Halit Ağca; "Tüm Dünyada altının yükselen bir trendi var. Bugün Bezek markamız, ileri teknolojisi ve uzman kadrosuyla üretim tesisimizin parlayan yıldızıdır. 2014 yılında zincir üretim bölümümüze eklemeyi düşündüğümüz yeni makineler ile belki zincir haricinde de bazı ürün gruplarında altın takı üretimimiz söz konusu olabilir” dedi. Akgün; gümüş alyans gibi bazı spesifik ürün gruplarında Dünyada trendi takip eden değil, trend ortaya koyan konumda olduğunu dile getiren Halit Ağca; Dünyanın önde gelen gümüş perakende mağazalarına ,ürün tedariğini arttırarak devam ettiklerini sözlerine ekledi. 

2013 yılında doğal taşlar gümüşle daha çok buluştu. Doğal taşlara ilginin 2014 yılında da devam etmesi bekleniyor. 
 

Etiketler
Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI