Habergold
Dunyatimes

Yeni yerinde Nuruosmaniye'den "geçen" herkes görecek

Ülkemizin önde gelen kuyum markalarından biri olan ve özellikle birbirinden şık set takılarıyla piyasada yakından tanınan Geçen Kuyumculuk; Nuruosmaniye'de yer alan merkez satış ofisini, yeni noktaya taşıyarak genişletti.

18 Haziran 2014 16:12 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 1939

Ülkemizin önde gelen kuyum markalarından biri olan ve özellikle birbirinden şık set takılarıyla piyasada yakından tanınan Geçen Kuyumculuk; Nuruosmaniye’de yer alan merkez satış ofisini, yeni noktaya taşıyarak genişletti.

Kuyum camiasının kalbinin attığı Nuruosmaniye’de yer alan Orient Bazaar İş Merkezinde satış ofisi bulunan Geçen Kuyumculuk; yeni yerinde çok daha geniş bir alanda müşterilerine hizmet sunmaya devam edecek. Yeni ofisini Orient Bazaar İş Merkezi’nde açan Geçen Kuyumculuk; Nuruosmaniye Caddesini cepheden görecek ve çok daha geniş, ferah bir ortamda konuklarını ağırlayacak. Geçen Kuyumculuk firma sahibi Ahmet Geçen; mevcut yerlerine artık sığamaz bir hale geldiklerini, birkaç departmanı biraraya getirme ve müşterilerini daha konforlu bir ortamda ağırlama isteği nedeniyle yeni ofis arayışlarına girdiklerini söyledi.

Şans eseri eski showroomlarının iki mağaza yanında, 3 kat daha büyük ve Nuruosmaniye cepheli çok şık bir ofise taşınma imkanı elde ettiklerini belirten Ahmet Geçen; "Yeni yerimizde ihracat departmanımız, yurtiçi satış departmanımız birlikte, ayrı ayrı bölümlerde çalışma fırsatı bulacaklar. Yaklaşık 3 kat genişleyen yeni yerimizde, daha önce girmediğimiz ürün gruplarında da piyasaya sunum yapmayı düşünüyoruz” diye konuştu.

Kuyum camiasının önde gelen kişilerinin katıldığı açılış, hayır duaları eşliğinde gerçekleşti.

"KREDİ KARTI YASAKLARI YENİ ÜRÜNLERE AYAR GETİRDİ”

Her sene olduğu gibi yeni sezonda yine çok ses getirecek tasarımlara sahip ürünlerini vitrinlerine taşıdıklarını kaydeden Geçen; şöyle konuştu:

"Bu yıl kredi kartı ile taksitli satışların yasaklanması nedeniyle, setlerimizin gramlarında ciddi oranlarda hafiflemeye gittik. Yeni düğün yapacak olan gençlerimizin hayallerini ertelememesi için biz de elimizden gelen sorumluluğu üstlendik. Ürünlerimizi nerdeyse yarı yarıya hafifletirken, varolan gösterişini kaybetmemesine büyük özen gösterdik. Bu yaz yine kaliteye "GEÇEN” ürünlerimizle kuyumcu dostlarımızın vitrinlerinde olmaya hazırız.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI