Habergold
Dunyatimes

Yenilenen yüzüyle huzurlarınızda

Geçtiğimiz yıl ürün gamında önemli değişikliklere giden, ürün çeşitliliğini arttıran, farklı tarzlara yönelik markalar piyasaya sunan Özcan Gümüş; geçtiğimiz günlerde uzun bir aranın ardından merkez showroomunu baştan sona yeniledi.

28 Ocak 2014 12:19 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2824

Geçtiğimiz yıl ürün gamında önemli değişikliklere giden, ürün çeşitliliğini arttıran, farklı tarzlara yönelik markalar piyasaya sunan Özcan Gümüş; geçtiğimiz günlerde uzun bir aranın ardından merkez showroomunu baştan sona yeniledi.

Başarılı ihracat çalışmalarıyla dikkat çeken, sektörümüzün deneyimli markası Özcan Gümüş; şimdi baştan sona yenilenen yeni yüzüyle müşterilerini çok daha konforlu ve şık bir şekilde ağırlamanın mutluluğunu yaşıyor. Profesyonel bir ekiple ve iç mimar ile çalışan Özcan Gümüş; yaklaşık 7 günlük kısa bir süre içinde, merkezini yeniledi. Ahşap ve beyaz laminant malzeme kullanılan, özel demir akşamlarla şekillendirilen yeni showrom’da müşteriler çok titizlikle kategorize edilen ürünleri çok daha kolay seçerek alabilecekler.

Özcan Gümüş Genel Müdürü Sinan Araç; markalarının değişen ve modernize olan kimliğini yeni bir yüz ile tamamlamak istediklerini, sıradışı bir dekorasyon anlayışıyla merkezlerini komple yenilediklerini söyledi. Ürünlerin sergilenmesinden gruplandırılmasına, ışığın açısından kullanılan renklere kadar çok profesyonelce bir seçim yapıldığını belirten Sinan Araç; bu yeniliğin ardından müşterilerinden ilk tepkileri aldıklarını ve çok büyük beğeni ortaya çıkmasının kıvancını yaşadıklarını dile getirdi.

"ÖZEL GÜNLERİN EN ÖZELİNİ PAS GEÇTİK”

Anneler Günü, Sevgililer Günü, Dünya Kadınlar Günü ve Yılbaşı gibi özel günler arasında gümüş takı satışlarının bir adım önde olduğu günün "Yılbaşı” olduğunu ifade eden Genel Müdür Araç; "Bu yıl, yılbaşı hem ülkemizde hem de yurtdışında geçmişe oranla çok daha durağan geçti” dedi. Gümüş takı üretiminde son yıllarda gelişen teknikler neticesinde bugün pırlantalı ürün kadar yüksek kaliteli takıların piyasaya sunulduğunu vurgulayan Araç; "Özel günlerde gümüş takı hediye etmek çok daha tercih edilir bir hale geldi. Yılbaşının durağanlığını, Sevgililer Gününde telafi etmek istiyoruz. Bu özel gün için hazırladığımız yeni koleksiyonlarımızın beğeni toplayacağını tahmin ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI