Habergold
Dunyatimes

Altıniş'ten ince iş "Dorika"

İlk kez ithal ürün grubuna giren Altıniş Kuyumculuk; genel olarak "Dorika" ismiyle piyasada tanınan, küçük ithal altın toplardan oluşan zarif ve hafif yeni koleksiyonuyla bu yaz çok ses getirecek.

13 Mayıs 2014 17:30 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2303

İlk kez ithal ürün grubuna giren Altıniş Kuyumculuk; genel olarak "Dorika” ismiyle piyasada tanınan, küçük ithal altın toplardan oluşan zarif ve hafif yeni koleksiyonuyla bu yaz çok ses getirecek.

14 ayar ürün grubunda birbirinden zarif modelleri ve adeta ismiyle özdeşleşen çerçeveli takı grubuyla tanınan Altıniş Kuyumculuk; ilk kez adım attığı ithal ürün grubunda kısa sürede büyük ilgiyle karşılandı. 3 farklı renkte olan, küçük kalemli toplardan üretilen "Dorika” ürün grubu Altıniş Kuyumculuk tarafından bu yaz en çok satılan takılar arasına girmeye aday. Altıniş Kuyumculuk Genel Müdürü Mehtap Ahlat; Altıniş’in ince ve zarif takı grubu yapısına uygun olan yeni ithal takılara çok kısa sürede ciddi anlamda ilgi olduğunu ve farklı görünümü, zarif duruşu ile yeni ürün grubunun birçok bayanın ortak zevkine hitap edeceğini söyledi.

Modern çizgilere sahip olan ve her yaş grubundan kişinin beğenebileceği "Dorika” isimli takı grubunun; küpe, kolye, bilezik, yüzük gibi birçok çeşidinin bulunduğunu kaydeden Ahlat; "14 ayar ağırlıklı ithal ettiğimiz bu ürün grubuna, istenildiği şekilde farklı ayarlarda da temin etmemiz mümkün. Birçok farklı modeli bizim vitrinlerimizde yer alan bu ürün grubunu ülkemize çok az sayıda firma getiriyor. Yakında özel bir broşür hazırlayarak ile Dorika’nın daha geniş kitlelere ulaşması için gayret göstereceğiz. Bu yaz "Dorika”nın trendinin doruklarda olacağını tahmin ediyoruz” diye konuştu.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI