Habergold
Dunyatimes

Alyansın en kalabalık ve en mutlu olduğu yer, Merrily Alyans Center

Geçtiğimiz aylarda hizmete giren ve benzersiz sunum konseptiyle hem ülkemizde hem de Avrupa'da bir ilk olan "Merrily Alyans Center" 6000 farklı çeşidiyle, ziyaretçilerine adeta mini bir alyans fuarı oluşturuyor.

24 Aralık 2013 02:15 / Güncelleme: -/- | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 3048


Geçtiğimiz aylarda hizmete giren ve benzersiz sunum konseptiyle hem ülkemizde hem de Avrupa’da bir ilk olan "Merrily Alyans Center” 6000 farklı çeşidiyle, ziyaretçilerine adeta mini bir alyans fuarı oluşturuyor.

Ülkemizin köklü kuyum firmalarından Özkan Grubun alyans markası Merrily; 2013 yılında önemli atılımlar yaparak, hem kendi hedeflerini yükseltti hem de binlerce çeşit ürünü bir çatı altında müşterilerine sunma imkanı elde etti. Merrily Alyans Genel Müdür Yardımcısı Yunus Öztek; ilk başta Merrily markalarını ihracatta kullandıklarını, son yıllarda yurtiçinde de Merrily markasının geniş bir kitle tarafından çok yakından tanındığını ifade etti.

2013 yılında Merrily alyans markalarının yüzlerce farklı ürününü kategorize ettiklerini, temalarına ve üzerinde ifade ettikleri hikayelere göre farklı koleksiyonlar yaparak kuyumcuların çok daha kolay satabilecekleri alyanslar ortaya koyduklarını belirten Yunus Öztek; "Geçtiğimiz yıl şirketimiz çok önemli yatırımlar yaptı. 2012 yılındaki kurumsal atağımızı 2013 yılında tamamlamış olduk. Wedding World AVM (Kuyumcukent AVM)’de 250 m2 genişliğinde daha önce benzeri olmayan bir alyans sunum merkezi açtık. Merrily Alyans Center; 6000 farklı alyans çeşidiyle, son derece ferah bir ortamda kuyumcularımızın rahatlıkla ürün seçebilmesine imkan tanıyor” diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl Merrily Alyansın işlem hacmini %20 arttırdığını ve 2014 yılında yapılan büyük yatırımların karşılığını almak istediklerini kaydeden Öztek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Biz bu benzersiz çalışmaları hayata geçirirken esasında sektörelolarakta bir gelişimin ortaya çıkmasına vesile olmak istiyoruz. Yüksek kaliteli, özgün tarzlara sahip olan her biri bizim için ayrı maddi ve manevi kıymete sahip olan ürünlerimizi çok özel bir ortamda sergilemek istedik. Ülke genelinde 40’ın üstünde ilimizde Merrily satış noktaları bulunuyor. Ürünlerimize gösterdiğimiz özeni bizim gibi gösterebilecek titizlikle seçtiğimiz kuyumcu partnerlerimizle çalışmayı tercih ediyoruz. Bugün ürünlerimiz özel akıllı (elektronik) etiket sistemi ile sergileniyor ve üzerindeki barkot, ürünün anlık fiyatını size ifade ediyor. Ayrıca Almanya’dan ithal ettiğimiz özel kaplamalar ve malzemeler ile yaptığımız demolarımız da büyük ilgi görüyor. Nerdeyse birebir orjinaliyle aynı olan Demolarımıza dahi altın kullanmak istemeyenlerden talep geldiğini duyuyoruz. Demolarımız sayesinde kuyumcu dostlarımızın stok maliyetlerine dur demiş oluyoruz. "

Merrily Alyans 2014 yılında da çarpıcı tasarımlara imza atmaya devam edecek. Büyük beğeni toplaması beklenen yeni koleksiyonlarının bazıları özel üretim tekniği sayesinde çok ihtişamlı ve ağır bir görüntüye sahip olacak ama terazide hafifliğiyle şaşırtacak.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI