Habergold
Dunyatimes

Alyansta Yüksek Kalite, Dora Türkiye

Dora Türkiye, 2011 yılı itibari ile, Dora İnternational'ın tüm markalarının resmi distribütörü olarak faaliyetine başladı. Sadece Dora markası ve Dora koleksiyonlarının alyans, tektaş, tamtur ve erkek yüzüklerinin bulunduğu mağazada 7000'den fazla model seçeneği bulunmakta. Bu yönüyle Türkiye'nin en büyük alyans mağazası olma özelliğini elinde bulundurmakta.

09 Eylül 2013 22:27 / Güncelleme: 09 Eylül 2013 23:06 | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 2788

Dora Türkiye, 2011 yılı itibari ile, Dora İnternational’ın tüm markalarının resmi distribütörü olarak faaliyetine başladı. Sadece Dora markası ve Dora koleksiyonlarının alyans, tektaş, tamtur ve erkek yüzüklerinin bulunduğu mağazada 7000’den fazla model seçeneği bulunmakta. Bu yönüyle Türkiye’nin en büyük alyans mağazası olma özelliğini elinde bulundurmakta.


Dora’yı çekici kılan faktörler arasında ise, kalite standartlarının yüksek oluşu ön sırada yer alıyor. Bunun yanı sıra görüntü, rahatlık, tasarım gücü ve maden-taş işçiliği ile de diğer firmalardan farklı olduğu konusunda iddialı.
Altın fiyatlarının yükselmesinin, alyans sektörüne etkilerini Habergold için değerlendiren mağaza müdürü Melike Batur şöyle konuştu;

"Altın fiyatlarının yükselmesi sektörü olumsuz yönde etkiliyor. Bu durumun etkileri son tüketiciyle, üreticilere farklı yansıyor. Altın fiyatlarındaki sürekli iniş çıkış haberleri, alıcıların kafasını karıştırarak tereddüt yaşamalarına sebep oluyor. Eskiden altın fiyatı yüksek dahi olsa müşeri ilişkilerindeki güven bağı sayesinde alım yapılıyordu.

 Fakat son dönem çıkan haberlerle, kafalarda çok fazla soru işareti yaratılıyor. Bu durum satışların düşmesine sebep oluyor. Üreticilerinde olumsuz etkilendiği bu şartların düzelmesi için, fiyatlar açısından bizim isteğimiz, stabil bir çizgide ilerlemesidir.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI