Habergold
Dunyatimes

Besay Kuyumculuk'tan Bir Fenomen Daha Doğuyor

1991 yılından bu yana kuyum dünyasında faaliyet gösteren Besay Kuyumculuk, yeni konseptlerle şaşırtmaya ve ilgi görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan ve bir fenomen haline gelen 'Altın Emzik'ten sonra, yine aynı şekilde fenomenleşecek iki konsept üzerinde çalıştıklarını söyleyen Besay Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kaya, Mart Fuarında herkesi şaşırtacaklarını dile getirdi.

20 Aralık 2013 00:47 / Güncelleme: -/- | Kategori: Kapalı Çarşı | Ziyaretçi: 25341991 yılından bu yana kuyum dünyasında faaliyet gösteren Besay Kuyumculuk, yeni konseptlerle şaşırtmaya ve ilgi görmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan ve bir fenomen haline gelen ‘Altın Emzik’ten sonra, yine aynı şekilde fenomenleşecek iki konsept üzerinde çalıştıklarını söyleyen Besay Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kaya, Mart Fuarında herkesi şaşırtacaklarını dile getirdi.

Ömer Kaya, iki yeni konseptin müjdesini verdi. Daha önce denenmemiş, eşi benzeri görülmemiş iki konsept üzerine çalıştıklarını, hatta çalışmaların tamamlandığını belirten Kaya, Mart Fuarında yine ilgi odağı olacaklarını söyledi. Kaya, yeni konseptleri anlatırken "Bugüne kadar olduğu gibi, martta yine çeşitlerimiz çoğalacak. Yapmış olduğumuz iki tane çok özel konsept var. 

Şu ana kadar kuyumculukta denenmemiş bir konsept daha oluşturduk. Farklı taşları yüzükle buluşturup çok şık, karizmatik tasarımlardan oluşan iki konsept, 2014’e damgasını vuracak. Bu konseptlerle ilgili her şey tamamlandı, okeyler verildi fakat bunları Mart Fuarına kadar çıkartmayacağız. Mart Fuarı ile birlikte sunacağız. Bunların da Altın Emzik kadar ses getireceğini düşünüyoruz.

 Bu iki konseptin bir fenomen haline dönüşeceğini düşünüyoruz. Adeta Takıya farklı bir açıdan bakılmasını sağlayacak. Altın emzik konseptimizde olduğu gibi, klasik tarzda bir takı olmayacak, farklı kombinasyonlar geliştireceğiz. Ne demek istediğimi anlamanız için biraz daha beklemeniz gerek. Ürünlerin taklit edilip kopyalanmaması için bunların patentini de aldık, çünkü çok emek verdik. Bu konseptlerden çok umutluyuz” şeklinde konuştu.Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI