Habergold
Dunyatimes

Bişad Başkanı Mehmet İshakoğlu, İTO Başkanı İbrahim ÇAĞLAR'ı Ziyaret Etti‏

İlk yerli Ticaret Odası olarak 14 Ocak 1882 tarihinde kurulmuş olan ve bugün artık 240.000'i aşkın üyesi bulunan, ülkemizin ve dünyanın en eski ve en büyük mesleki kuruluşlarından birisi olan İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim ÇAĞLAR'ı Yönetim Kurulumuz 22 Kasım 2013 tarihinde makamında ziyaret etti.

29 Kasım 2013 02:31 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ekonomi | Ziyaretçi: 5146


İlk yerli Ticaret Odası olarak 14 Ocak 1882 tarihinde kurulmuş olan ve bugün artık 240.000’i aşkın üyesi bulunan, ülkemizin ve dünyanın en eski ve en büyük mesleki kuruluşlarından birisi olan İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim ÇAĞLAR’ı Yönetim Kurulumuz 22 Kasım 2013 tarihinde makamında ziyaret etti.

Ziyarete MARİFED (Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu) Meslek Komitelerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nihat KURT, BİŞAD Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet İSHAKOĞLU, Yönetim Kurulu Başkan Vekili M. Kemal KAHYA, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Memet MENEK, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet TUZLU ve Metin ŞİMŞEK, Gıda Komitesi Başkanı Ramazan CEYLAN ve Genel Sekreterimiz Metin TOPKARAOĞLU katıldı.

Üyelerimiz iş sektörünün değişik problemlerinden bahsetti. İTO başkanı müşahhas örnekler verildiği takdirde o problemleri çözebileceğini ve bu vesileyle problemin ana kaynağına inilerek düzeltilebileceğini söyledi.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI