Habergold
Dunyatimes

Chiara ve Monschetto yeni koleksiyonlarıyla şimdi daha zengin

Yaklaşık 6 ay önce Özcan Gümüş tarafından piyasaya sunulan ve gümüş takıyı mücevher boyutuna çıkaran Chiara ve Moschetto, şimdi yeni eklenen koleksiyonlarıyla çok daha geniş çeşitliliğe sahip oldu.

06 Mayıs 2014 23:57 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2436

 


Yaklaşık 6 ay önce Özcan Gümüş tarafından piyasaya sunulan ve gümüş takıyı mücevher boyutuna çıkaran Chiara ve Moschetto, şimdi yeni eklenen koleksiyonlarıyla çok daha geniş çeşitliliğe sahip oldu. 

Yıllardır gerek ülke içinde gerekse yurtdışında yüksek kaliteli gümüş takılarıyla tanınan Özcan Gümüş; Chiara ve Moschetto isimli yeni markalarını yeni koleksiyonlar eşliğinde zenginleştirdi. Doğal taşların ve mücevher işçiliğinin ön plana çıktığı iki farklı marka; birbirinden şık modelleriyle dikkat çekiyor. Özcan Gümüş Genel Müdürü Sinan Araç; gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında gümüş takıdan beklentilerin ciddi şekilde arttığını, bu yükselenbeklentileri karşılamak için özgün tarzlara sahip iki farklı marka piyasaya sunduklarını söyledi. 

Dünya trendlerini, fashion çizgiler eşliğinde sunan yeni markalarının çok kısa sürede yoğun İlgi gördüğünü belirten Sinan Araç; "Şimdi bu iki değerli markamızı toplam 6 koleksiyonla ciddi oranda geliştirdik. Yerli ve yabancı tasarımcıların ortak imzasını taşıyan markalarımızın özellikle sahil bölgelerinde ve 5 yıldızlı otellerin içinde bu yaza renk getireceklerini inanıyoruz” dedi. Bu yıl Ege ve Akdeniz bölgelerine daha çok önem göstereceklerini kaydeden Araç; iki özel araçla donanmış pazarlama ekiplerinin sürekli yaz boyunca bölgede olacağını, hızlı ve güncel ürün servisi yapacaklarını dile getirdi. 

Değişen müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, Özcan Gümüş’ün mevcut ürünlerinde model ve tarz değişiminin de yaşandığını kaydeden Araç; bugüne kadar Özcan Gümüş kalitesi ve farkıyla tanışmayanlar ile buluşmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi. 


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI