Habergold
Dunyatimes

Çok şık ve kaliteli küpe bulamıyorum diyorsanız henüz Sedaş'a uğramamışsınızdır

İtalya'dan ithal ettiği kolye ve zincir ürün grubu ile kısa zamanda önemli bir pazara sahip olan Sedaş Kuyumculuk; son bir yılda vitrinlerine dahil ettiği küpeleriyle de dikkat çekici çalışmalara imza atıyor. Özellikle piyasada kaliteli ve geniş ürün çeşitliliğine sahip küpe bulmakta zorluk çeken kuyumcuların, Sedaş'ın yeni küpe koleksiyonuna göz atmalarında fayda var.

06 Mayıs 2014 23:49 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2934

İtalya’dan ithal ettiği kolye ve zincir ürün grubu ile kısa zamanda önemli bir pazara sahip olan Sedaş Kuyumculuk; son bir yılda vitrinlerine dahil ettiği küpeleriyle de dikkat çekici çalışmalara imza atıyor. Özellikle piyasada kaliteli ve geniş ürün çeşitliliğine sahip küpe bulmakta zorluk çeken kuyumcuların, Sedaş’ın yeni küpe koleksiyonuna göz atmalarında fayda var.

Yıllar önce kolye ve zincir alanında ülkemizdeki boşluğu doldurmak ve piyasaya daha farklı ürün çeşitleri sunma gayesiyle kurulan Sedaş Kuyumculuğun markası "Lisa”; yüksek kaliteli İtalyan takılarına, son bir yıldır küpe koleksiyonu da ekledi. Sedaş Genel Müdürü Murat Haliloğlu; küpe ürün grubunun 1. yılını tamamladığını, fantezi küpe tarzında 200’ün üstünde farklı tasarıma sahip yeni bahar ve yaz koleksiyonunun vitrinlerinde yer aldığını söyledi.

1,5 ile 7 gram arasında ağırlığa sahip olan, hafif olmasına rağmen ağır bir görünümü bulunan yeni küpe koleksiyonlarının ilk günden büyük ilgiyle karşılandığını kaydeden Murat Haliloğlu; "Özel teknikle çok hafif üretilen küpelerimiz, kuyumcuların vitrininde az gramajlarıyla etkin bir görünüme sahip olacaklar. İster gece ister gündüz bayanların şıklığına şıklık katacak yeni küpe koleksiyonumuz bu yaza imza atmaya hazırlanıyor” dedi. Küpe ürün grubundan Sedaş Kuyumculuğun büyük maddi kazançlar elde etmek gibi bir amacının olmadığını vurgulayan Haliloğlu; geniş ürün çeşitliliğine sahip olan küpelerinin kuyumcuların bu alandaki eksikliğini giderme açısından önemli bir misyon üstlendiğini ifade etti.

Dünyanın en ünlü markalarına küpe üreten İtalyan firmanın kendileri için özel üretim yaptığını, tamamen Türk kültürüne uygun aynı zamanda Avrupai estetiği de üstünde barındıran ürünlerin her gören tarafından ilgiyle karşılandığını belirten Haliloğlu; "Piyasada varolan küpeler ile aynı bütçede ama 2 kat daha yüksek kalitede ürün sunmak ayrı bir maharet ister diye düşünüyoruz. Anneler günü öncesinde yüksek adetli yaptığımız satışlarımızın değerli kuyumcu dostlarımıza da önemli kazançlar sağlamasının mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Yılda 4 kez küpe koleksiyonlarını yenilediklerini ve her yeni koleksiyonda yüzün üzerinde modeli vitrinlerine taşıdıklarını da sözlerine ekleyen Haliloğlu; özel tasarımlara sahip olan küpelerinin her ay yeni modellerle genişleyeceğini dile getirdi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI