Habergold
Dunyatimes

Daha fazla yenilik ne var sorusunun cevabı burada

Henüz 1. yaşına yeni adım atan sektörümüzün genç markası ADOR, 2. kez katılacağı İstanbul Jewellery Show'da yüzlerce yepyeni ürünleriyle, daha fazla yenilik arayanların ziyaret noktası olmayı hedefliyor.

19 Şubat 2014 14:07 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2305

Henüz 1. yaşına yeni adım atan sektörümüzün genç markası ADOR, 2. kez katılacağı İstanbul Jewellery Show’da yüzlerce yepyeni ürünleriyle, daha fazla yenilik arayanların ziyaret noktası olmayı hedefliyor.

Kuyum camiasının deneyimli ismi Cavit Koçak tarafından geçtiğimiz yılın başında kurulan Ador; İstanbul Jewellery Show’a iddialı bir şekilde hazırlandı. Daha şirketin 1. ayı dolmadan 2013 yılı İstanbul Jeweller Show Mart fuarına katılan Ador; zamanın ötesindeki engin tecrübesiyle, 14 ayar takı grubunda yeni arayışlar içinde olan firmaları standına bekliyor. Bu yıl ilk kez sergileyeceği alyans grubundaki ürünleriyle bu alanda da farklı tasarımları kuyumculara sunacak olan marka; İstanbul fuarlarına büyük önem veriyor.

Birçok ürün grubunda yeni modelleri ilk kez İstanbul fuarında müşterilerine sunacaklarını belirten firma sahibi Cavit Koçak; "Yüksek kaliteyi en uygun fiyat eşliğinde sunma misyonumuza 1 yıldır başarıyla devam ediyoruz. İlk kurulduğumuz aylarda ağırlıklı olarak ihracat gerçekleştirdik. Son dönemde yurtiçinde de birçok bölgeye hızlı giriş yapıyoruz” dedi. Geçen yıl markalarının 1 ayını doldurmadan fuara katılmasının sektörde bir ilk olduğunu kaydeden Cavit Koçak; bu fuarları etkin bir tanıtım ve PR platformu olarak nitelendirdiklerini, yeni müşterilerle buluşmanın yanısıra özellikle yeni markaların tanıtımları için çok avantajlar teşkil ettiğini dile getirdi.

Bu yıl geçtiğimiz yıla göre yaklaşık %50 daha büyük bir stant ile katılım gerçekleştireceklerini belirten Koçak; geçen yıl daha çok bir tanıtım olarak istifade ettikleri fuarda bu yıl daha çok yeni yerli ve yabancı müşterilerle tanışma hedefinde olduklarını söyledi. Farklı alanlarda uzmanlaşan atölyelerle işbirliği yapmalarının, ayrı uzmanlık gerektiren ürün gruplarının herbirinde yüksek kaliteli ürünlerin daha kolay çıkmasına sebebiyet verdiğini sözlerine ekleyen Koçak; 14 ayar ürün grubu alıcılarını stantlarında ağırlamaktan büyük keyif duyacaklarını söyledi.

CNR Expo Center’da 20-23 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul Jewellery Show kapsamında Ador’un standını ziyaret etmek isteyen konuklar, Hall4’te 4J 08-18 nolu bölüme gidebilirler.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI