Habergold
Dunyatimes

Erbil'in Valilik Binasında Mayem Group Dokunuşu

Şirketi kapasitesinin yüzde 30 ila 40'ı arasını yurt dışı işlerine ayıran Mayem Group, durmadan çalışmaya devam ediyor. Dünya'nın bir çok merkezinde faaliyet gösteren firmanın son dönem projelerinden biri ise Erbil'in valilik binasının yapımı. Firmanın genel müdürü Cengiz Yılmaz yaptığı açıklamada, bu projenin yanı sıra firma bünyesinde kurdukları yeni şirketten de bahsetti.

20 Aralık 2013 00:28 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ekonomi | Ziyaretçi: 2541


Şirketi kapasitesinin yüzde 30 ila 40’ı arasını yurt dışı işlerine ayıran Mayem Group, durmadan çalışmaya devam ediyor. Dünya’nın bir çok merkezinde faaliyet gösteren firmanın son dönem projelerinden biri ise Erbil’in valilik binasının yapımı. Firmanın genel müdürü Cengiz Yılmaz yaptığı açıklamada, bu projenin yanı sıra firma bünyesinde kurdukları yeni şirketten de bahsetti.

Yılmaz yeni şirketleri ve Erbil projesi üzerine "2013 yılında Irak Erbil merkezli, Dakar ismindeki şirketimizi kurduk. Bu bizim için çok önemli bir gelişme olmakla birlikte, 2013 yılı içerisindeki en büyük yatırımlarımızdan birisi. Dakar adındaki şirketimiz İstanbul’daki faaliyetlerimizin aynısını Erbil’de yürütmekte. Bu şirketimiz ile resmi olarak Erbil’in valilik binasını yapmaktayız, bu gerçekten çok prestijli özel bir proje. Bu proje için biz özellikle seçildik. Firmamızın kalitesini, özel iş kabiliyetlerini bu projenin hassasiyetiyle birleştirerek, projenin iyi ve kaliteli olmasını bizimle yakalayacaklarını düşünmeleri ile yetkililer işi bize emanet etmişlerdir.” şeklinde konuştu.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI