Habergold
Dunyatimes

Ever after için show zamanı

Aylardır büyük bir titizlikle hazırlıkları sürdürülen; özgün tasarımı ve çarpıcı görünümüyle birçok kişinin beğenisini kazanmayı hedefleyen Ufuk Alyans'ın ihracat alanındaki çalışmalarında başrolü oynayacağı "Ever After" markası hayata merhaba diyor.

24 Mart 2014 12:43 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2521

Aylardır büyük bir titizlikle hazırlıkları sürdürülen; özgün tasarımı ve çarpıcı görünümüyle birçok kişinin beğenisini kazanmayı hedefleyen Ufuk Alyans’ın ihracat alanındaki çalışmalarında başrolü oynayacağı "Ever After” markası hayata merhaba diyor.

Bu yıl 4’üncü kez İstanbul Jewellery Show Mart fuarına katılacak olan Ufuk Alyans; sonsuz aşk anlamını ifade eden yeni markası "Ever After” ve birçok ilk çalışmalarıyla fuarda ses getirmeyi planlıyor. Yaklaşık 1 yıl önce temelleri atılan, 6 ay boyunca tasarımları için emek harcanan ve son dönemde üretim bandından geçmesi için defalarca üzerinde durulan "Ever After” 10 farklı modeliyle ilk kez gözler önünde oluyor. Ufuk Alyans firma sahibi Ufuk Güneş; "Ever After”ın benzersiz alyans modellerinin kişiler üzerinde çarpıcı etki bırakmasının haricinde, firmalarının da üretimde limitlerini ne kadar zorlayabileceklerini göstermesi açısından önem teşkil ettiğini dile getirdi.

Üretim öncesi defalarca kontrollerden geçirilen, tekrar tekrar kusursuz olması için üretilen "Ever After” koleksiyonunun markalarının ihracat çalışmalarında amiral gemisi olmasını hedeflediklerini belirten Ufuk Güneş; "Ever After’ın içinde fantastik alyans modelleri de klasiğe yakın daha sade modeller de ve ikisini ortası olan alyanslar da yer aldı. Biz "Ever After” markamızı yurtdışı ihracat çalışmalarımız için özellikle ortaya koymuştuk. Buna karşın yurtiçinde de bu markamızın ürünlerine ilginin yoğun olacağını tahmin ediyoruz” diye konuştu.

Ufuk Alyansın fuarda ilk kez pırlantalı alyans montürleri satışa sunacağını kaydeden Güneş; klasik tarza yakın pırlanta yuvaları hazır alyans montürlerinin de ilgi görmesini beklediklerini, bir de şu anda açıklamak istemediği çok özel bir ürünün ilk kez sunumunun fuarda yapılacağını, bu sürpriz ve daha önce benzeri yapılmamış özel takıyı yakından görmeleri için ziyaretçileri yenilenen, genişleyen stantlarına davet ettiklerini sözlerine ekledi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI