Habergold
Dunyatimes

Evren Şengüler: Tasarıma gönül verenler bir araya geliyor

Takı tasarımına gönül vermiş değerli arkadaşlarım. Her birimiz bir yerlerde aynı duygularla mesleğimizi aşkla yapıyoruz. Ancak bir çoğumuz birbirimizi tanımıyor. Bu grubun oluşturulmasındaki asıl amaç sektörde ve ya değil bu yola gönül vermiş bütün tasarımcıların birbirleriyle tanışmaları ve iletişim halinde olmalarıdır. Eğer birbirimizi tanırsak belki de bir gün tek yürek olup beraberce çok güzel işlere imza atacağız. Ortak sıkıntılarımız varsa bunları dile getireceğiz.

06 Mayıs 2016 03:19 / Güncelleme: -/- | Kategori: Öne Çıkanlar | Ziyaretçi: 2788


Takı tasarımına gönül vermiş değerli arkadaşlarım. Her birimiz bir yerlerde aynı duygularla mesleğimizi aşkla yapıyoruz. Ancak bir çoğumuz birbirimizi tanımıyor.


Bu grubun oluşturulmasındaki asıl amaç sektörde ve ya değil bu yola gönül vermiş bütün tasarımcıların birbirleriyle tanışmaları ve iletişim halinde olmalarıdır.


Eğer birbirimizi tanırsak belki de bir gün tek yürek olup beraberce çok güzel işlere imza atacağız. Ortak sıkıntılarımız varsa bunları dile getireceğiz.


Birbirimize ilham olacağız. Motivasyonumuzu arttıracağız. Sektörde birçok kişi küsüp mesleği bıraktı. Çünkü biz tasarımcılar hassas insanlarız sürekli ruhumuzu beslemeye ve aşırı dozda motivasyona ihtiyacımız var.


Eğer bir araya gelebilirsek mesleğimizi daha sağlıklı ve istediğimiz şartlarda idame ettirme ve gelişimimiz adına besleyici katkısının çok olacağına inanıyorum. Hiçbir şey yapamazsak bile kahve içer tanışmış oluruz.


Ben bütün takı tasarımcısı arkadaşlarımı gruba ekledim. Lütfen sizler de takı tasarımına gönlünü vermiş arkadaşlarınızı davet edin.


Ayrıca tanıştığıma memnun oldum. TASARIMCILAR YAŞASIN


Gruba Katılmak İçin Tıklayınız :  Facebook 


Kaynak:  www.habergold.com


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI