Habergold
Dunyatimes

FD Group İlk Fuar Deneyiminden Olumlu Sonuç Aldı

FD Group ilk fuar deneyimini İstanbul Mücevherat Fuarı'na katılarak gerçekleştirdi. Yoğunlukla pırlanta ve yarı değerli taş üretimi üzerine çalışan firma sahibi Cemalettin Şahin, fuardan oldukça memnun olduklarını dile getirdi. Şahin, ilk fuar izlenimlerini Habergold ile paylaşarak şu ifadelerde bulundu;

07 Ekim 2013 02:45 / Güncelleme: -/- | Kategori: Türkiye Kuyumcusu | Ziyaretçi: 3961

FD Group ilk fuar deneyimini İstanbul Mücevherat Fuarı’na katılarak gerçekleştirdi. Yoğunlukla pırlanta ve yarı değerli taş üretimi üzerine çalışan firma sahibi Cemalettin Şahin, fuardan oldukça memnun olduklarını dile getirdi. Şahin, ilk fuar izlenimlerini Habergold ile paylaşarak şu ifadelerde bulundu;

"FD Group çatısı altında biz Kapalıçarşı’da Fahret Döviz olarak faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda FD Diamond olarak üretim ve satış üzerine çalışmaktayız. Ayrıca Bandırma’da perakende mağazalarımız bulunmakta, vitrin kuyumculuğu da yapmaktayız. Şu anda yurtdışında özellikle Hamburg’da ve Köln’de ofis çalışmalarımız devam ediyor.”

Dengeli bir müşteri profili olduğunu vurgulayan Şahin;

"Firma olarak bizim fuara ilk katılımımız oldu. Fuar beklentilerimizin çok çok üzerinde geçti. Ekim fuarının genelde yabancı ağırlıklı olduğu söylenir fakat hem iç piyasadan hem yurtdışından müşterilerimiz, ciddi oranda ilgi gösterdi. Dolayısıyla katılım oranının iç ve dış katılımcılar açısından dengeli olduğunu gördük.” diye ekledi.

Firma olarak fuarın önemini kavradıklarını söyleyen Şahin;

"Bu zamana kadar fuarlara katılmamış olmanın bir eksiğimiz olduğunu anladık. Bundan sonra yurtiçi ve yurtdışı fuarları takip edip kayılmayı düşünüyoruz. Fuarlar gerçekten önem verilmesi gereken organizasyonlar. Markanızı, ürünlerinizi ve yeniliklerinizi tanıtmanın en kolay yolu fuarlar. Herkesin takip etmesini tavsiye ediyor ve organizasyonun sahibi Şermin Hanıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI