Habergold
Dunyatimes

Fuar'da müşterilerimizle fikir alışverişinde bulunuyoruz

İstanbul altın rafinerisi satış pazarlama müdürü, Özgür Anık'ın habergold.com'a yapmış olduğu açıklamada şöyle konuştu; "Biz bu sektöre direk, nihai tüketiciye ulaşan bir firma değiliz. Genel olarak, biz daha çok sektörde bir yan hizmet gibi hareket eden bir firmayız. Aslında fuarla da çok fazla işimiz yok. Ama sektörü desteklemek adına ve bu fuarın devam edebilmesi adına biz bu fuarlara katılmaya özen gösteriyoruz.

19 Eylül 2013 22:32 / Güncelleme: -/- | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 1897


İstanbul altın rafinerisi satış pazarlama müdürü, Özgür Anık’ın habergold.com’a yapmış olduğu açıklamada şöyle konuştu; "Biz bu sektöre direk, nihai tüketiciye ulaşan bir firma değiliz. Genel olarak, biz daha çok sektörde bir yan hizmet gibi hareket eden bir firmayız. Aslında fuarla da çok fazla işimiz yok. Ama sektörü desteklemek adına ve bu fuarın devam edebilmesi adına biz bu fuarlara katılmaya özen gösteriyoruz.

Burada müşterilerimizle tekrar iletişim haline geçiyoruz. Orada bizi tanımayan bilmeyen esnaflarla tanışma fırsatı buluyoruz, sohbet ediyoruz. Bizim işimizin geliştirilmesi adına onlardan fikir alıyoruz. Bizim yanlış anlaşıldığımız noktalarda kendilerini aydınlatmaya çalışıyoruz.

Bu anlamda bizim yaptığımız bir hazırlık çalışması yok, ama dediğim gibi ürün damımızı da, sadece gram altın var. Sergileyebileceğimiz, onun dışında hizmet satan bir firmayız. Bu hizmeti de gelen müşteri adaylarına potansiyel müşterilere anlatmaya çalışıyoruz” dedi.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI