Habergold
Dunyatimes

Golden Line Jewelry Show'da

Gelişmiş üretim kapasitesi ve küresel kalite standartlarıyla dünyanın sayılı firmaları arasında tescilli bir marka olan Golden Line 39. İstanbul Jewelry Show için hazırlıklarını tamamladı.

16 Ekim 2014 00:14 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 3750


Gelişmiş üretim kapasitesi ve küresel kalite standartlarıyla dünyanın sayılı firmaları arasında tescilli bir marka olan Golden Line  39. İstanbul Jewelry Show için hazırlıklarını tamamladı.

İhracat yaptığı 30 ülke ile kuyumculuk sektöründe Türkiye’nin ihracat devlerinden olan Golden Line  ürün yelpazesindeki "light” ve "regular” modelleri ile beğeni topluyor.Yeni model ürün yelpazesini geniş tutarak bu modelleri, gümüş ve altının tüm ayarlarında üretebilen, ürünlerini yurt içinde ve yurt dışındaki pek çok fuarda sergileyen Golden Line, İstanbul Jewelry Show’un başarılı geçeceğinden emin. Press üretim tekniğinin yanında döküm ürün de üretebilen firma 225 kişilik bir ekiple dünyanın 30 ülkesine ürünlerini sunuyor.

Son yıllarda imza attığı özgün,yenilikçi  ve modern tasarımları ile dikkat çeken Golden Line, piyasanın ihtiyacına göre hazırladığı ve Türk el işçiliğinin en güzel örneklerini sergilediği  pek çok yeni takıyı fuarda sergileyecek.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI