Habergold
Dunyatimes

Golden Line'nın 27. Ülkesi Türkiye oldu

Yıllardır pres 14 ayar takı ağırlıklı üretiminin %80'inin ihraç eden Golden Line; 2014 yılı itibariyle yurtiçine büyük önem vermeye konsantre oldu. Bugüne kadar Dünyada 26 farklı ülkede ürünleri binlerce bayanı süsleyen Golden Line; Türkiye ile hizmet sunduğu ülke sayısını 27'ye çıkardı.

02 Haziran 2014 17:41 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2255

Yıllardır pres 14 ayar takı ağırlıklı üretiminin %80’inin ihraç eden Golden Line; 2014 yılı itibariyle yurtiçine büyük önem vermeye konsantre oldu. Bugüne kadar Dünyada 26 farklı ülkede ürünleri binlerce bayanı süsleyen Golden Line; Türkiye ile hizmet sunduğu ülke sayısını 27’ye çıkardı.

Sektörümüzün deneyimli 14 ayar takı üreticisi ve ihracatçı markalarından biri olan Golden Line; Türkiye pazarındaki etkinliğini arttırmaya karar verdi. 14 ayar takı alanında A’dan Z’ye her tür takı grubunu bünyesinde barındıran ve bir kuyumcunun tüm ürün ihtiyacını tek başına giderebilecek güce sahip olan Golden Line; yüksek kaliteli ürünlerini yerli tüketiciyle buluşturacak. Bu yeni stratejisini hayata geçirmek için yurtiçi pazarlama alanında önemli tecrübelere sahip olan ve sektörün dev markalarında görev almış Özcan Yedican’ı kadrosuna katan Golden Line; Türk takıseverlerin zevkine hitap edecek özel tasarımlı modellerini de vitrinlerine taşıdı.

Golden Line Türkiye Satış Müdürü Özcan Yedican; markalarının yurtdışında çok önemli başarılara imza attığını ve atmaya devam ettiğini, yurtiçi pazara sunacakları ürünler ile ihracat ürünlerinin aynı yüksek standartlar eşliğinde üretim bandından ineceğini söyledi. Sürekli yeni tasarımları, geniş ürün çeşitliliği ve köklü kurumsal yapıları ile ülkemizdeki kuyumcuların gönül rahatlığıyla Golden Line ile çalışma imkanı yakalayacaklarını belirten Özcan Yedican, "Bu yılın başında iç pazara konsantre olmaya başladık. Kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen kuyumcularımızın yoğun ilgisi bizi mutlu etmiştir. Şu anda dağıtım kanallarımızla ürünlerimiz ülkemizin büyük bir bölümüne ulaşmaktadır” dedi.

Golden Line AR-GE çalışmalarında, yerli tüketicinin taleplerinin ayrıntılı bir şekilde masaya yatırıldığını, üretim esnasında kesinlikle iç pazar ve dış pazar ürünleri diye bir ayırımın söz konusu olmadığının altını çizen Yedican, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Yıllarca farklı ülkelere ihracat yapan markamız, farklı kültürlerin zevklerini yakalayacak geniş ürün çeşitliliğini ortaya koydu. Günümüzde hızla globalleşen Dünyamızda, takı zevklerinin hızla ortak bir hale geldiğini ve Dünya takı trendlerinin her ülkede hemen hemen aynı zamanlarda takip edildiğini gözlemliyoruz. İhracat alanında çok sattığımız bazı ürünlere iç pazarda da ilgi olması, bu düşünceyi destekliyor. Piyasa şartlarında ortalama fiyatlar eşliğinde, piyasadaki ortalama ürün kalitesinin çok üstünde takılarımızı, kuyumcu dostlarımıza sunmaktayız. Her hafta 10 ile 20 farklı modelimizi vitrinlerimize taşıyoruz. Kapalıçarşı Ağa Sokak’ta yer alan mağazamızda yüzlerce farklı takımızı herkes yakından inceleyebilir ve satın alabilir.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI