Habergold
Dunyatimes

Hayati Yazıcı: Türkiye yeni bir hükümet modeli ile moral bulacak

AK Parti Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, İstanbul da Kapalı Çarşı Esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi. Yazıc, Habergold mikrofonuna Kapalı Çarşı esnafının endişesi olan; "-16 Nİsan sonrası nasıl bir Türkiye bekliyor - "sorusunu cevapladı. Yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, konuşmasnın arkasından Kapal Çarşı esnafını tek tek gezerek sorunlarını dinledi.

02 Nisan 2017 22:57 / Güncelleme: -/- | Kategori: Kapalı Çarşı | Ziyaretçi: 2285


AK Parti Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, İstanbul da Kapalı Çarşı Esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi. Yazıc, Habergold mikrofonuna Kapalı Çarşı esnafının endişesi olan; "-16 Nİsan sonrası nasıl bir Türkiye bekliyor - "sorusunu cevapladı.
Yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, konuşmasnın arkasından Kapal Çarşı esnafını tek tek gezerek sorunlarını dinledi.

Esnaf tarafından çok iyi karşılanan Yazıcı, 16 Nisanda Türkiye'yinin ileriye hamle yapacağını söyledi.
Kaynak: habergold.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI