Habergold
Dunyatimes

İç Anadolu'da bileziğin başkenti "Öz Anadolu"

Yıllar önce 1981 yılında Ankara'da, değerli bilezik ustası Fikri Çakmak tarafından kurulan Öz Anadolu Kuyumculuk; Ankara merkezli olarak İç Anadolu'da bulunan birçok kuyumcunun 22 ayar bilezik ihtiyacına başarıyla cevap veriyor. Şimdi Öz Anadolu; bölgenin ilk toptan bilezik mağazasıyla, müşteri ihtiyaçlarına çok daha hızlı yanıt verme imkanı elde etti…

02 Haziran 2014 17:53 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 4045

Yıllar önce 1981 yılında Ankara’da, değerli bilezik ustası Fikri Çakmak tarafından kurulan Öz Anadolu Kuyumculuk; Ankara merkezli olarak İç Anadolu’da bulunan birçok kuyumcunun 22 ayar bilezik ihtiyacına başarıyla cevap veriyor. Şimdi Öz Anadolu; bölgenin ilk toptan bilezik mağazasıyla, müşteri ihtiyaçlarına çok daha hızlı yanıt verme imkanı elde etti…

Ankara’da az sayıda bulunan bilezik imalatçıları arasında 34 yıllık geçmişiyle ön plana çıkan Öz Anadolu Kuyumculuk; yaz sezonuna en yeni ve çarpıcı modelleriyle giriş yaptı. 22 ayar bilezikte çok geniş bir ürün portföyüne sahip olan Öz Anadolu; bu yıl özellikle piyasa koşullarını gözönüne alarak, kuyumcu dostlarının daha kolay satış yapması için CNC modellerinde ürün gramajlarını ciddi miktarda aşağı çekti. Özel bir teknik kullanarak bazı CNC bileziklerini, nerdeyse şarnel bilezik hafifliğine indiren Öz Anadolu; özgün tasarımlarıyla bu yıl sadelikte yatan derin şıklığı ortaya çıkarmayı hedefliyor.

Öz Anadolu firma ortağı Musa Çakmak; geçtiğimiz aylarda açılan ve Ankara’da bir ilk olan bilezik toptan satış mağazalarının müşterileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandığını, 150’den fazla farklı modelin her boyutta stoklarıyla yer aldığı mağazada siparişlerin anında teslim edildiğini söyledi. Stoklarında yer almayan ürünler için ‘sabah verilen siparişlerin akşam teslim edilme’ prensibine büyük bir titizlikle devam ettiklerini belirten Musa Çakmak; "Toptan satış mağazamızı en yeni modellerimizle donattık. Şimdi kuyumcu dostlarımız sabahtan akşama kadar beklemeden, geniş ürün çeşitliliğimiz içinden diledikleri modeli alıp dükkanlarında satışa sunabiliyorlar” dedi.

Geçtiğimiz günlerde güncelleşen internet sitesi firma web sitelerinden de müşteri siparişlerinin çok hızlı bir şekilde kendilerine ulaştığını kaydeden Çakmak; sürekli yeni modeller eşliğinde güncellenen internet siteleriyle farklı illerde bulunan müşterileriyle etkin ve hızlı iletişim kurma imkanı elde ettiklerini sözlerine ekledi. Ankara’nın en işlek caddelerinden biri olan Anafartalar Caddesinde yer alan Vakıf İşhanı’nda açılan Öz Anadolu toptan satış mağazası, yüksek kaliteli bilezik almak isteyenlerin yeni adresi oldu.

 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI