Habergold
Dunyatimes

İsabetli Tahmin, Hedefi Tam 12'den Vurdu

Nadir Metal Genle Müdürü Burak Yakın, Habergold.com'a son günlerde yüksek bir atış gösteren, altın ve dolar'ın son durumunu ve bunda sonra ne olacağına dair, sabah saatlerinde yapmış olduğu tahminin akşam üzeri aynısının olması, tahmininde ne kadar isabetli ve doğru olduğu bir kez daha anlaşıldığı ortaya çıktı.

09 Eylül 2013 23:26 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ekonomi | Ziyaretçi: 1811

Nadir Metal Genle Müdürü Burak YakınHabergold.com’a son günlerde yüksek bir atış gösteren, altın ve dolar’ın son durumunu ve bunda sonra ne olacağına dair, sabah saatlerinde yapmış olduğu tahminin akşam üzeri aynısının olması, tahmininde ne kadar isabetli ve doğru olduğu bir kez daha anlaşıldığı ortaya çıktı.

Altın’ın bant’ının sabah 1435-37 bant’ını sabah saatlerinde gösterirken, akşam saatlerinde düşüşe geçerek, 1 405’e yine hızlı yükselişi gibi, hızlı bir düşüş gösterdi.

Ayrıca, Dolar üzerinde sabah saatlerinde yapmış olduğu tahmin sırasında, dolar 2.070’de seyredeken, akşam saatlerinde de, 2.030’la doğru hızlı bir düşüş göstermiştir…


Nadir Metal Genel Müdürü Burak Yakın’ın sabah saatlerinde, Habergold.com’a yapmış oldu Altın ve dolar üzerine yapmış olduğu tahminler….Burak Yakın, "Zaten altının hızlı bir inişi vardı. Bunun karşısında tekrardan yükselişe geçti. Bu yükselişte 1 435-37 bant’ını görüp, oradan tekrar aşağıya doğru bir düzeltme geleceğine inanıyorum. Her hızlı çıkışın bir inişi tabi ki olacak” dedi.Ayrıca, Dolar bant’ın da da, insanların panik yapmaması gerekiyor. 2 bin yetmiş bant’ı çok yüksek bant. Bunun ben tekrar eski yerlerine, yakın yerlere geleceğini, tahmin ediyorum ve düşünüyorum.İnsanların panik yapıp bu fiyatlardan altın ve dolar almalarını tavsiye etmiyorum. Şu an TL’de kalıp, biraz daha önlerini görüp, fiyatların geri geldikten sonra, tekrardan alım yapmalarını tavsiye ediyorum.Öteyandan, Ayrıca, dış olaylar Türkiye için kötü bir etken… Mısır’da ki bu olaylar ve Suriye olaylarının birbirine katılması ile birlikte, her şeyden önce sektör açısından kötü… Her şeyden önce doların yükselişi, bütün sektörü, bütün işlerimizi etkiliyor. Bütün işleri de etkilediğinden dolayı, doların 1.950 bant’ı ile 2 bant’ına gelirse daha iyi olacağına inanıyorum.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI