Habergold
Dunyatimes

İTO Kuyumcular Komitesinden, Mücevherat Mühendislik Öğrencilerine Destek

İstanbul Ticaret Odası (İTO), Kuyumcular Komitesi Üyesi Ömer Dinçel, Habergold.com'a yapmış olduğu açıklamada, ekip olarak ziyaret ettikler İstanbul Ticaret Üniversitesi (İTÜ), Mücevherat Mühendislik bölümü öğrencilerine yaptıkları ziyaretin içeriği hakkında bilgiler verdi.

01 Mart 2015 22:54 / Güncelleme: 01 Mart 2015 22:57 | Kategori: Öne Çıkanlar | Ziyaretçi: 3814


İstanbul Ticaret Odası (İTO), Kuyumcular Komitesi Üyesi Ömer Dinçel, Habergold.com'a yapmış olduğu açıklamada, ekip olarak ziyaret ettikler İstanbul Ticaret Üniversitesi (İTÜ), Mücevherat Mühendislik bölümü öğrencilerine yaptıkları ziyaretin içeriği hakkında bilgiler verdi.

Dinçel, "Sektörle öğrencilerimizi buluşturmak için köprü olmaya geldik. Diğer taraftan kendimizi onlara anlatarak, bu bölümün ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istedik" dedi.

Öteyandan, öğrencilerimizin bu sektörle ilgili bazı ön yargıları vardı, onlara açıklık getirdik. Okul bittikten sonra " ne olacağım" sorusuna da açıklık getirerek, bu sektörün kendilerin ne kadar ihtiyaç olduğunu açıkladık" dedi.

Ömer Dinçel İTÜ Mücevherat Mühendisliğini Ziyaretpaylaşan: habergold


Kaynak: Habergold.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI