Habergold
Dunyatimes

Kuyumcular Odası Seçimi Sonuçlandı, Norayr İşler Yeni Başkan

ısa adı İKO olan İstanbul Kuyumcu Esnaf ve Sanatkarları Odası 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı ve Seçimi yapıldı. İlk olarak 4 Aday'ın katıldığı Kuyumcular Odası Seçiminde, Nurettin Özgenç'in Ahmet Karbeyaz ile birleşerek 3 Aday'ın, Ahmet Karbeyaz, Hasan Gülaçtı ve Norayr İşler'in yarıştığı seçimde, Norayr İşler= 358 oy alarak birinci olarak seçilirken, ikinci yüksek oyu Hasan Gülaçtı=300 oy alarak ikinci olurken, Ahmet Karbeyaz= 259 oy alarak üçüncü oldu.

16 Ocak 2014 23:32 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2514

Kısa adı İKO olan İstanbul Kuyumcu Esnaf ve Sanatkarları Odası 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı ve Seçimi yapıldı. İlk olarak 4 Aday’ın katıldığı Kuyumcular Odası Seçiminde, Nurettin Özgenç’in Ahmet Karbeyaz ile birleşerek 3 Aday’ın, Ahmet Karbeyaz, Hasan Gülaçtı ve Norayr İşler’in yarıştığı seçimde, Norayr İşler= 358 oy alarak birinci olarak seçilirken, ikinci yüksek oyu Hasan Gülaçtı=300 oy alarak ikinci olurken, Ahmet Karbeyaz= 259 oy alarak üçüncü oldu.


Adayların kısa konuşmaları ve yapacakları projeleri anlatarak başladıkları toplantı, sonuçların açıklanmasından sonra kürsüye gelen yeni başkan Norayr İşler, yaptığı kısa açıklamada; " Sektörün kazandığını, bundan sonrada hep birlikte devam edeceğini, hiç kimseyi kenara atmadıklarını, herkesin tecrübelerinden faydalanarak, sektörümüze en iyi hizmeti vereceklerini” söyledi.Son iki aydır yoğun bir şekilde yarışan adaylar, seçim boyunca büyük bir centilmenlik içerisinde seçime girdiler. Yer yer bazen sertleşmeler olsa da seçim normal trend içerisinde sonuçlandı.


Seçim çalışmalarını ve adayların ilk açıklamalarını Habergold tarafında okuyucularına duyurulurken seçimin nabzını seçim boyunca sizlere aktaran Habergold, sonuçları da okuyucularına ilk olarak duyurmanın mutluluğunu yaşamaktadır.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI