Habergold
Dunyatimes

Lizay Pırlanta Her Yıl Biraz Daha Gelişiyor

İstanbul Mücevherat Fuarı'nın iddialı katılımcılarından biri Lizay Pırlanta. Şu an ağırlıklı olarak iç piyasa odaklı çalışan firma, hem toptan hem perakende satış yapmakta. Firmanın mimarı ve yöneticisi Mahmut Serbes, geçmiş fuar tecrübeleriyle, İstanbul Mücevherat Fuarı'nı Habergold için değerlendirdi. Öncelikle Mart ve Ekim fuarlarını kıyaslayan Serbes;

07 Ekim 2013 02:51 / Güncelleme: -/- | Kategori: Evlilik Dünyası | Ziyaretçi: 4699

İstanbul Mücevherat Fuarı’nın iddialı katılımcılarından biri Lizay Pırlanta. Şu an ağırlıklı olarak iç piyasa odaklı çalışan firma, hem toptan hem perakende satış yapmakta. Firmanın mimarı ve yöneticisi Mahmut Serbes, geçmiş fuar tecrübeleriyle, İstanbul Mücevherat Fuarı’nı Habergold için değerlendirdi. Öncelikle Mart ve Ekim fuarlarını kıyaslayan Serbes;

"Biz firma olarak Türkiye’de her yıl 2 fuara da katılıyoruz. Mart fuarı, Türkiye’nin kuyumculuk alanındaki yurtdışı ziyaretçisi ağırlıklı, en büyük fuarı. Ekim fuarıysa ona nazaran biraz daha sakin . Henüz yeni açılmasına rağmen ilk günler için fuar gayet iyi geçiyor.” dedi.

Ayrıca "Lizay olarak biz 3. Kez Ekim fuarına katılıyoruz. İlk fuarda yeni olduğumuz için biraz daha acemiydik. Geçen yılki fuar oldukça verimli geçti. Bu fuarda daha hazırlıklıyız, her konuda kendimizi daha fazla geliştirdik. Hem yurtiçinden hem yurtdışından gelen bir çok ziyaretçimiz var. Bu fuarda geçtiğimiz yıllara göre daha iddialıyız.” diye ekledi.

Serbes’in fuara katılma imkanı bulamayanlara mesajı ise şöyle oldu;

"Biz fuar için farklı ürünler ve koleksiyonlar hazırladık. Ürün yelpazemizin genişliği ilgilileri etkileyecek ve farkımızı anlatacaktır diye düşünüyorum. Türkiye’de tek ürünlerimizi, yerli üretim tasarımlarımızı görmek için, imkanı olan herkesi standımıza davet ediyoruz. Gelemeyen katılımcılarımız içinse, bize ulaşmaları durumunda, satış ekibimizi yönlendirme imkanımız var. Kendilerini yerlerinde ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgilendirebiliriz. Tek yapmaları gereken Lizay’a ulaşmak.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI