Habergold
Dunyatimes

Mayem Group Dakar'dan Sonra Cidde'de

Yurtdışında gerçekleştirdiği farklı projelerle Mayem Group'un hızına yetişmek zor. İnşaat sektöründe öncü isimlerden olan firma, Erbil merkezli kurduğu Dakar şirketinden sonra , şimdi de Cidde merkezli bir şirket kurmaya hazırlığı içinde. Arabistan'da yürüttüğü aktif projelerle bölgede isim kazanan firmanın Genel Müdürü Cengiz Yılmaz konu ile ilgili ayrıntılı açıklamada bulundu.

18 Kasım 2013 00:54 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ekonomi | Ziyaretçi: 2161


Yurtdışında gerçekleştirdiği farklı projelerle Mayem Group’un hızına yetişmek zor. İnşaat sektöründe öncü isimlerden olan firma, Erbil merkezli kurduğu Dakar şirketinden sonra , şimdi de Cidde merkezli bir şirket kurmaya hazırlığı içinde. Arabistan’da yürüttüğü aktif projelerle bölgede isim kazanan firmanın Genel Müdürü Cengiz Yılmaz konu ile ilgili ayrıntılı açıklamada bulundu.

Cidde Yatırımcılarından Mayem’e Yoğun Talep

Yılmaz yürüttükleri projelerin hayırlara da vesile olduğunu dile getirerek "Bu yılın sonunda Suudi Arabistan’da üç tane çok önemli projenin sonlandırma aşamasına geldik. Vesile oldu projemiz hac zamanına denk geldi, hem hac vazifemizi bir kez daha yerine getirdik hem de Suudi Arabistan’da haccın bitiminden sonra yaptığımız görüşme ile aynı Dakar gibi Suudi Arabistan’da da şirketimizin bir modelini oraya da kurmanın konuşmalarını yaptık. Bu kapsamda Dakar veya Mayem olarak Arabistan’da, Cidde merkezli bir şirket kurmaya hazırlanıyoruz. Cidde’de önemli yatırımcılarla görüşerek sona yaklaştığımız üç tane önemli proje var. Bu projeler için çok kısa bir zaman içerisinde, belki de 2013’ün sonlarına doğru anlaşma sağlayıp üretimlerine başlayabiliriz.” ifadelerini kullandı.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI