Habergold
Dunyatimes

Mehmet Akgül: Alışverişin artması için Altın ve Dolar'ın düşmesi gerekiyor

Akgül Mounting Montür firma sahibi Mehmet Akgül, Habergold.com'a yapmış olduğu açıklamada gündeme ait çarpıcı açıklamalarda bulundu.

10 Aralık 2016 16:34 / Güncelleme: 10 Aralık 2016 17:36 | Kategori: Kapalı Çarşı | Ziyaretçi: 2564


Akgül Mounting Montür firma sahibi Mehmet Akgül, Habergold.com'a yapmış olduğu açıklamada gündeme ait çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Songünlerde AB'nin Türkiye'yi durağana alması dahi ekonomiyi o kadar fazla etkilemediğini görüyoruz. Doların ve Altının kısa vadeli olarak yükselişi ve inişi bize bunu göstermektedir.

İç piyasada hala bir ekonomiksel haraket var. Bu haraketi durduran iş adamlarımızın "sonra ne olacak" düşüncesi korku ve endişe oluşturduğundan hiç kimse iş yapmaya çalışmamaktadır. Adeta piyasayı boğuyor.

Acilen bu endişeler geride bırakılarak normal hayata dönülmelidir. Dövizden altına yönelinmesi ise çok isabetli bir karar olur. Neden derseniz, sürekli bu döviz indi-çıktısı ile uğraşmaktansa uzun vadede bizler daha rahat edeceğimizi düşünüyorum.

Günü birlik plan ve düşüncelerden uzak durmalıyız bu bizi hedefe götürmez dedi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI