Habergold
Dunyatimes

Meltem Şahan: Düş gücüyle var olmak

Mücevher Tasarımcısı ve aynı zamanda bir hazır giyim tasarımcısı ve heykel traş tasarımcısı olan Meltem Şahan, geçtiğimiz Jewellery Mart 2016 fuarında yapılan ajur mücevher tasarım yarışmasında kısa zamanda hazırlamış olduğu bir çalışma ile dereceye girerek, finala kalan Şahan, Habergold.com'un mikrofonuna geniş bir açıklama yaparak bu güne kadar ki, Tasarımcılık serüvenini anlattı.

06 Mayıs 2016 03:30 / Güncelleme: -/- | Kategori: Takı Tasarım | Ziyaretçi: 3461


Mücevher Tasarımcısı ve aynı zamanda bir hazır giyim tasarımcısı ve heykel traş tasarımcısı olan Meltem Şahan, geçtiğimiz Jewellery Mart 2016 fuarında yapılan ajur mücevher tasarım yarışmasında kısa zamanda hazırlamış olduğu bir çalışma ile dereceye girerek, finala kalan Şahan, Habergold.com'un mikrofonuna geniş bir açıklama yaparak bu güne kadar ki, Tasarımcılık serüvenini anlattı.

Hiç bir şey göründüğü gibi değil, her şey bir hayalle başlar diyen Meltem Şahan; " İnsanın çizdiği bir şeyin hayata geçmesi harika bir şey... İnsanın kendi çocuğu gibi oluyor" dedi.
Kaynak: www.habergold.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI