Habergold
Dunyatimes

Mersinli bayanların tercihi DEVASA GOLD

Mersin'in ilk kuyumcularından olan Devasa Gold, bayanların tercihi oldu.

20 Eylül 2014 13:43 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2882

Mersin’in ilk kuyumcularından olan Devasa Gold, bayanların tercihi oldu. 1995 yılında sektöre giren ve her geçen gün, büyüyüp gelişen Devasa Gold, mükemmel ürünler ve işçilikle yoluna devam ediyor. Hizmeti para ve karın her zaman bir adım önünde tutan Devasa Gold, modern, ışıltılı yeni tasarımların tercih ettiği, bayanların uğrak yeri oldu. 14, 21 ve 22 ayarda İstanbul başta olmak üzere yurt geneline satış yaptıklarını söyleyen Genel Müdür Mehmet Kurşun, ithalat ve ihracat yaparakda yurdumuza döviz girdisi sağladıklarını belirtti.

Perakende olarak Mersin mağazasında deneyimli personeliyle her geçen gün müşteri ağını genişleten Devasa Gold, yurt içersindeki tüm fuarlarda yerini alıyor. Mükemmel müşteri hizmeti için 7/24 ürünümüzün arkasındayız diyen Kurşun "biz biliyoruz ki müşterinin duygularına ortak olmadan hiçbir iş başarıya ulaşmaz. Umarım ürünlerimizi gelip görmek konusunda sizde aynı heyecanı hissediyorsunuzdur. Öyleyse sizleri bekliyoruz…”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI