Habergold
Dunyatimes

Metin Torun: Kaliteli Hizmet Peşindeyiz

Mebel Gold sahibi Metin Torun, firmasının 2014 yılı çalışmaları hakkında Habergold'a bilgi verdi. Daha önceki yılbaşlarında burada olan ama kendi firmasıyla ilk kez bir yılbaşı geçireceğini dile getiren Torun, eskiye göre bir gelişme olduğunu kaydetti.

24 Aralık 2013 02:19 / Güncelleme: -/- | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 2227


Mebel Gold sahibi Metin Torun, firmasının 2014 yılı çalışmaları hakkında Habergold’a bilgi verdi. Daha önceki yılbaşlarında burada olan ama kendi firmasıyla ilk kez bir yılbaşı geçireceğini dile getiren Torun, eskiye göre bir gelişme olduğunu kaydetti.

"Vatandaş tek mekanda ihtiyaçlarını karşılasın istiyoruz”

2014 yılbaşı için hazırlıklarını tamamladıklarını ve eksiksiz şekilde hazır olduklarını belirten Torun, yeni yıldan umutlu olduğunu söyledi. Perakendeci olarak hedeflerinin, gelen müşteriyi eksiksiz tatmin etmek olduğunu vurgulayan Torun, konuşmasında şu sözlere yer verdi: "Perakende sektöründe olduğumuz için bütün ürünlerle çalışıyoruz ve bunun en iyi şekilde faydalarını görmeye başlayacağız. Vatandaşımıza üst düzey hizmet verme gayesindeyiz. Yüzükten bilekliğe, alyanstan zincire her türlü ürüne buradan ulaşabilirsiniz. Bir vatandaş düğün için buraya girdiğinde alyansından setine kadar, her şeyini alıp çıkabileceği şekilde çalışıyoruz. Onun amacındayız.

Yılbaşı için özel çalışmaları olduğunu da belirten Torun, 2000 lira ve üzeri alışverişlerde Şahmeran bileklik hediye ettiklerini, onun dışında yine yılbaşına özel kar tanesi kolye ve bileklik alana küpe hediye ettiklerinin bilgisini verdi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI