Habergold
Dunyatimes

Nadir Metal Fuarda Yeni Ürünlerini Tanıtacak

Nadir Metal Rafineri Genel Müdürü Burak Yakın, Habergold'a yaptığı açıklamada, 3-6 Ekim arasında gerçekleştirilecek kuyumculuk fuarına katılacaklarını belirtti. Verimli bir fuar olması adına çalıştıklarını ifade eden Yakın şöyle konuştu;

19 Eylül 2013 22:04 / Güncelleme: 19 Eylül 2013 22:16 | Kategori: Kapalı Çarşı | Ziyaretçi: 2016


Nadir Metal Rafineri Genel Müdürü Burak Yakın, Habergold’a yaptığı açıklamada, 3-6 Ekim arasında gerçekleştirilecek kuyumculuk fuarına katılacaklarını belirtti. Verimli bir fuar olması adına çalıştıklarını ifade eden Yakın şöyle konuştu;

"Ekim fuarına firma olarak katılıp müşterilerimizi ağırlayacağız. Son dönem yeni gram altın ürünleri çıkardık, bu ürünleri fuarda tanıtmayı hedefliyoruz. Çeyrek ve ata gruplarına emsal olarak çıkardığımız ürünleri de, hem müşterilerimize hem de yeni gelen katılımcı ve misafirlerimize tanıtmak istiyoruz. Ekim fuarının iç piyasa ağırlıklı bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Yine de fuara yurtdışı müşterilerimizin yanı sıra Anadolu’dan da ziyaretçilerimiz olacak. Tabii bir yandan fuarda katılımcı olarak yer alan firmalar da bizim müşteri kitlemizi oluşturuyor.”

Firma olarak 5. Fuarcılık deneyimlerini yaşadıklarını söyleyen Yakın aynı zamanda "Fuar açısından mevcut siyasi sıkıntıların engel oluşturacağını sanmıyorum. Giderek fuar başarı grafiğimiz yükseliyor” dedi.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI