Habergold
Dunyatimes

Nil Kuyumculuk Emin Adımlarla İlerliyor

Nil Kuyumculuk sektöre 12 yıl önce Çemberlitaş'ta giriş yapmış. 8 senedir Kuyumcukent'te çalışan firmanın ortaklarından birinin oğlu olan Orçun Özişçi, Habergold'a firmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

05 Ocak 2014 23:19 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 3648

Nil Kuyumculuk sektöre 12 yıl önce Çemberlitaş’ta giriş yapmış. 8 senedir Kuyumcukent’te çalışan firmanın ortaklarından birinin oğlu olan Orçun Özişçi, Habergold’a firmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Özel bir üniversitenin grafik tasarım bölümünden mezun olan Özişçi, daha önce de kendi firmalarında çalışıyormuş fakat 4-5 aydır tam zamanlı çalışmaya başlamış. İşlerin kendi adlarına her sene daha iyiye gittiğini ifade eden Özişçi, firma olarak emin adımlarla ilerlediklerini kaydetti.

22 ayar bilezik üzerine çalışan firma, hedef kitlesini büyütmek adına çalışmalar yapıyor. Sadece İstanbul içinde çalışıyorken son zamanlarda İstanbul dışına da çıktıklarını ve Adapazarı, İzmit ve Edirne gibi şehirlere açıldıklarını dile getiren Özişçi, ileriki zamanlarda işleri daha da büyüterek farklı şehirlere hizmet verme hedefinde olduklarını söyleyerek açıklamasına son verdi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI