Habergold
Dunyatimes

NZP gold franchise sistemi ile yayılacak

Nova Pres Gold Değerli Madenler Rafineri firması tarafından piyasaya sunulmak üzere olan NZP Gold yatırım altınları; ülke genelinde franchise sistemi ile büyüyecek. NZP Gold'un ilk bayisi ise Gaziantep'ten….

02 Haziran 2014 18:11 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2594

Nova Pres Gold Değerli Madenler Rafineri firması tarafından piyasaya sunulmak üzere olan NZP Gold yatırım altınları; ülke genelinde franchise sistemi ile büyüyecek. NZP Gold’un ilk bayisi ise Gaziantep’ten….

Sektörün deneyimli değerli madenler rafineri firması Nova Pres Gold; NZP Gold ismiyle kendi değerli yatırım madenlerini piyasaya sundu. Çok titiz AR-GE araştırmalarının ve fizibilite çalışmasının ardından tüm tescilleri resmi kurumlardan alınarak satışa sunulan NZP Gold ürünleri; Türkiye’nin her noktasına bayilik sistemi ile ulaşacak. NZP Gold’un piyasada bilinen gram altınlardan çok farklı bir ürün olacağını ve yatırım altınını tezgah altından kuyumcu vitrinin en güzel noktasına taşıyacak estetik anlayışla üretildiğini belirten Nova Pres Gold Yönetim Kurulu Başkanı Murat Niziplioğlu; "Bizimle bölge ve şehir bayiliği ile yola çıkacak değerli meslektaşlarımızı çok avantajlı yatırım ve kazanç fırsatları bekliyor. NZP Gold; güvenliğinden ambalajına, görünümünden üretim tekniğine, boyutlarından farklı tasarım anlayışına kadar her türlü özelliğiyle fark yaratacak” dedi.

NZP Gold’un bir hayalin vuku bulması anlamı taşıdığını kaydeden Murat Niziplioğlu; özel kataloğu eşliğinde satışa sunulacak ürünlerde, kişilerin akla hayale gelebilecek her türlü talebinin altına dönüştürüleceğini söyledi. Yoğun bir reklam ve tanıtım faaliyetleri eşliğinde piyasaya giriş yapacak olan NZP Gold’un son tüketiciye ve kuyumcuya ayrıntılı bir şekilde tanıtılması gerektiğine dikkat çeken Niziplioğlu; yola beraber çıkacakları bayilerinin öncelikle ürüne inanmaları ve NZP Gold’un klasik bir yatırım altını olmadığını çok iyi izah etmeleri gerektiğini dile getirdi. NZP Gold’un sadece ülkemizde sınırlı kalmayacağını ve Dünya çapında birçok noktaya ulaşmasını hedeflediklerini vurgulayan Niziplioğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"NZP Gold bayileri, arkalarında çok önemli bir üretim gücüne sahip olacaklar. Bayilerimiz müşterilerinin taleplerine hiçbir zaman olumsuz bir cevap vermeyecekler. Bu tabi ki çok ciddi bir üretim gücü ile mümkün olabilir. Bugüne kadar yatırım altını hep tek tipte üretildi ve küçük işçilik fiyatlarıyla yüksek satış elde edilmeye çalışıldı. Biz yatırım altınını katma değer üreten bir ürün haline getireceğiz. İnsanların en mutlu olduğu anlarına NZP Gold dahil olacak. NZP Gold ürünleri heryönüyle çok şık olacak ve insanlar bu ürünleri yaşadıkları mekanların en değerli köşelerinde sergileyecekler.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI