Habergold
Dunyatimes

Pina Zincir 2014'te De Gelişmeyi Hedefliyor

1986'dan beri sektörde olan Pina Zincir ilk olarak Kapalıçarşı Tavukpazarı'nda açıldı. Sonrasında elde ettiği başarı ve büyümenin paralelinde, 2006 yılında Kuyumcukent'e geçiş yaptı. Giderek gelişen firmanın ortaklarından Tugay Kaçmaz Habergold'a yaptığı açıklamada, firmanın gelişiminin yanı sıra Kuyumcukent üzerine de yorum yaptı. Kuyumcukent'ten çok memnun olduklarını ifade eden Kaçmaz, müşteri profillerinin giderek genişlediğine de değindi.

13 Aralık 2013 00:54 / Güncelleme: 13 Aralık 2013 01:01 | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 4068


1986’dan beri sektörde olan Pina Zincir ilk olarak Kapalıçarşı Tavukpazarı’nda açıldı. Sonrasında elde ettiği başarı ve büyümenin paralelinde, 2006 yılında Kuyumcukent’e geçiş yaptı. Giderek gelişen firmanın ortaklarından Turgay Kaçmaz Habergold’a yaptığı açıklamada, firmanın gelişiminin yanı sıra Kuyumcukent üzerine de yorum yaptı. Kuyumcukent’ten çok memnun olduklarını ifade eden Kaçmaz, müşteri profillerinin giderek genişlediğine de değindi.

Yakaladığımız Gelişme Grafiğini 2014’e De Taşıyacağız

Geçmişten günümüze firmanın gelişimini dile getiren Kaçmaz "İşe ilk başladığımızda bu kadar iyi noktalara geleceğimizi düşünmüyorduk. Kurulduğumuz günden bu zamana kadar giderek daha da gelişiyor ve büyüyoruz. 2014 yılında da bu gelişmeyi sürdürmeyi hedefliyoruz. Bunu sağlarken hem müşteri profilimizde hem de üretim ağımızda kendimizi ilerletiyoruz. Kurulduğumuz güne kıyasla makine parkurumuz oldukça genişledi bununla birlikte müşteri kitlemiz de oldukça arttı. Geniş bir müşteri potansiyeli ile çalışan firmamız ağırlıklı olarak yurtiçinde çalışmakla birlikte yurtdışıyla da bağlantı kurmakta. İran, Irak şu an için temas halinde olduğumuz ülkeler. Bunun yanı sıra yurtiçi İstanbul dışında Antep, Maraş, Adana gibi illere genel olarak 22 ayar çalışmaktayız.” ifadelerinde bulundu.

Kuyumcukent’te Olmaktan Çok Memnunuz

Kuyumcukent’te bulunmaktan mutlu olduklarını söyleyen Kaçmaz "Kuyumcukent’ten temizlik ve güvenlik açısından fazlasıyla memnunuz. İşçi ve çalışan ilişkileri açısından da dört dörtlük bir yer olduğunu düşünüyorum. Buranın giderek gelişip güzelleşeceğine olan inancımız tam.” dedi.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI