Habergold
Dunyatimes

Riva hayata pırlanta katıyor

Riva Kuyumculuk; yıllar sonra pırlanta ürün grubuna girdi. Birbirinden iddialı ve şık tasarımlara sahip pırlanta ve elmas modeller Riva'nın Nuruosmaniye'de yer alan mağazasının vitrinlerini süsledi. Riva Gold'un yeni kardeşi Riva Diamond sektörümüze merhaba dedi.

30 Aralık 2013 00:41 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2696

Riva Kuyumculuk; yıllar sonra pırlanta ürün grubuna girdi. Birbirinden iddialı ve şık tasarımlara sahip pırlanta ve elmas modeller Riva’nın Nuruosmaniye’de yer alan mağazasının vitrinlerini süsledi. Riva Gold’un yeni kardeşi Riva Diamond sektörümüze merhaba dedi.

Sektörümüzün önde gelen, hallow chain (içi boş altın) takı üreticisi Riva Gold; artık pırlanta piyasasında da var olduğunu ilan etti. Nuruosmaniye’de yer alan Riva Gold’un merkezinde "Riva Diamond”ın perakende ilk satış mağazası açıldı. Geçtiğimiz günlerde "Riva Diamond” tabelasını asan firma yöneticisi Onur Şahin; pırlantanın hem ülkemizde hem de Dünyada bir yükseliş içinde olduğunu, Riva Gold’un senelere dayanan iş tecrübesini yeni markası Riva Diamond’a aktaracağını söyledi.

Nuruosmaniye Caddesinde yer alan satış noktalarının özellikle yabancı turistlerin en yoğun olduğu bir noktada olduğuna dikkat çeken Onur Şahin; "Bu kıymetli lokasyonumuzu değerlendirmek, ürün gamına mücevher katmak ve perakendeye bir adım atmak için bu yeni oluşumu hayata geçirdik. Amacımız ilk olarak İstanbul’un en önemli birkaç semtinde Riva Diamond perakende mağazalarını çoğaltmak” dedi. Riva Diamond’ın butik ürün sunumu tercih edeceğini ve pırlantaya elmasa göre biraz daha ağırlık vereceğini kaydeden Şahin; tasarımlarında otantik çizgilere de modern çizgilere de yer vereceklerini, tüm mücevher ürünlerinin uluslararası sertifikasyon firmalarının sertifikalarıyla birlikte satışa sunulacağını dile getirdi.

Riva Diamond ürünleri, perakende mücevher mağazaları arasında avantajlı fiyatlarıyla ve yüksek kalitesiyle dikkat çekiyor. Sürekli yeni modellerin sergileneceği Riva Diamond mağazasında, şimdiden 2014 model ürünlere yer açılıyor.

Etiketler
Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI