Habergold
Dunyatimes

Rota bilezikleri bu aralar çok "formda"

Üretim bandından yeni çıkardığı farklı kesim ve özgün tasarıma sahip "Yeni Form" isimli bilezik koleksiyonunun birkaç modelini tanıtan Rota Kuyumculuk; kuyumcu vitrinlerinde başrole soyunuyor.

07 Mart 2014 12:04 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 3986

Üretim bandından yeni çıkardığı farklı kesim ve özgün tasarıma sahip "Yeni Form” isimli bilezik koleksiyonunun birkaç modelini tanıtan Rota Kuyumculuk; kuyumcu vitrinlerinde başrole soyunuyor.

Ülkemizin önde gelen 22 ayar bilezik üreticilerinden Rota Kuyumculuk; geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu ve kuyumcu vitrinlerinin en önünde yer alan "Fantasia” koleksiyonu kadar ses getirecek yeni bir çalışmaya imza attı. "Yeni Form” adıyla üretilen ve göz alıcı tasarıma sahip, ağır yeni bilezik koleksiyonu yüksek satış rakamlarına erişmekten ziyade, Rota’nın çalıştığı kuyumcuların vitrinlerinin en dikkat çekici ve müşterinin ilgisini toplamaya yönelik bir ürün grubu olma amacıyla üretildi.

Kuyumcuların vitrinlerinde en yoğun ve dikkat çekici ürünlerin bilezik olduğunu belirten Rota Kuyumculuk firma sahibi Kerim Yılmaz; zaman zaman ilk amacı kar etmek olmayan ama kuyumcuların vitrinlerini şenlendirecek ve müşteriyi mağazaya çekecek özel ürünler yapmaya özen gösterdiklerini ifade etti. Bu sıradışı koleksiyonu, özel displayler eşliğinde müşterilerine sunduklarını kaydeden Kerim Yılmaz; "Ben büyük emek harcayarak ortaya koyduğumuz bu tip ürünlerimizi, kuyumcu dostlarımızın vitrinlerinin en özel yerlerinde görünce mesleki büyük bir tatmin yaşıyorum. Bizim için başarı demek sadece para kazanmak demek değil. Bu vitrinin önünden geçerken bir kişinin "Ne kadar güzel yapmışlar” demesi çok anlamlıdır” diye konuştu.

CNC ve el işçiliğinin beraber harmanlandığı "Yeni Form” isimli özel bilezik koleksiyonu, 70-80 gram ağırlıkları ve özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Sınırlı sayıda modeli ihtiva eden yeni koleksiyon gibi çok farklı bilezik üretimi, markanın yakında taşınacağı İstanbul Vizyon Park’ta artarak devam edecek.

 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI