Habergold
Dunyatimes

Sektörün Büyük Açığı Loomis İle Kapanıyor

Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Kuyumcukent Şubesi açılısı 27 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirildi. Kuyumculuk sektörünün ürün taşımacılığındaki açıklarından biri olan, sigortasız taşımacılığı sona erdirmeyi hedefleyen firma, kuyumculara daha güvenli bir ortam sunmayı hedefliyor. Söz konusu ürünlerin maddi değeri göz önünde bulundurulduğunda, firmalar sigortasız taşımacılıkla büyük risk altında kalıyorlar. Bu riski ortadan kaldırmak adına KİAŞ öncülüğünde oluşturulan proje ile Loomis Kuyumcukent'te sektöre kaliteli ve güvenilir hizmet için açıldı. Firmanın 3. bölge müdürü olan ve yetki alanı Kuyumcukent'i de kapsayan Bülent Hurma yeni şube ile ilgili, Habergold'a açıklamada bulundu.

12 Aralık 2013 01:15 / Güncelleme: -/- | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 2527Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Kuyumcukent Şubesi açılısı 27 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirildi. Kuyumculuk sektörünün ürün taşımacılığındaki açıklarından biri olan, sigortasız taşımacılığı sona erdirmeyi hedefleyen firma, kuyumculara daha güvenli bir ortam sunmayı hedefliyor. Söz konusu ürünlerin maddi değeri göz önünde bulundurulduğunda, firmalar sigortasız taşımacılıkla büyük risk altında kalıyorlar. Bu riski ortadan kaldırmak adına KİAŞ öncülüğünde oluşturulan proje ile Loomis Kuyumcukent’te sektöre kaliteli ve güvenilir hizmet için açıldı. Firmanın 3. bölge müdürü olan ve yetki alanı Kuyumcukent’i de kapsayan Bülent Hurma yeni şube ile ilgili, Habergold'a açıklamada bulundu.


Değerli Ürünlere Güvenilir Taşımacılık


Hurma, sektörde büyük bir açığı kapattıklarını dile getirerek "Kuyumcukent’te açılan yeni şubemizin amacı KİAŞ ile beraber geliştirdiğimiz bir projeyi de hayata geçirmek. Bu proje ile Kuyumcukent’ten dışarıya çıkan bir çok sigortasız ürünün, daha güvenilir bir yol izlemesini sağlamayı hedefliyoruz. Bu dışarıya çıkan ürünler, gerek Kuyumcukent-Kapalıçarşı gerekse İzmir, Ankara, Antep gibi yurtiçindeki önemli metropollere gelip giden yoğun bir trafiğe sahip. Bu ürünler arasında Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo gibi taşımacılık firmaları ile sevk edilen küçük değerli ürünler de var. Yine bu ürünlerin taşımacılığı da sigortasız gerçekleşmekte.” dedi.


Türkiye’nin Her Noktasına Hizmet


Geniş bir hizmet alanları olduğunu ifade eden Hurma "KİAŞ bize sigortalı ürün taşımacılığı üzerine projeyi birlikte yürütmek gibi bir öneri ile geldi. Bu öneriden hareketle Kuyumcukent şubemizi oluşturduk. Gerek imalatçı gerek toptancı gerekse perakendeci firmaların ürünlerini sigortalı bir şekilde Türkiye’nin her noktasına sevk edebilmeyi hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.


 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI