Habergold
Dunyatimes

Sezgin Jewels, dünya trendlerini yansıtan yenilikçi tasarımlarını İstanbul jewelry Show'da tanıttı.

Sezgin Jewels, en yeni koleksiyonlarını ilk kez Istanbul Jewelry Show'da profesyonellerle buluşturdu… Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan, kaliteli üretim anlayışı ile iddialı ve yenilikçi tasarımlara imza atan Sezgin Jewels, en yeni koleksiyonları ve dikkat çeken standıyla her zaman olduğu gibi yine fuarın en ilgi çeken firmalarından biri oldu.

01 Mayıs 2014 23:20 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2474

Sezgin Jewels, en yeni koleksiyonlarını ilk kez Istanbul Jewelry Show’da profesyonellerle buluşturdu… Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan, kaliteli üretim anlayışı ile iddialı ve yenilikçi tasarımlara imza atan Sezgin Jewels, en yeni koleksiyonları ve dikkat çeken standıyla her zaman olduğu gibi yine fuarın en ilgi çeken firmalarından biri oldu.

Sezgin Jewels, yepyeni koleksiyonları ve dünya trendlerini yansıtan kimliği ile İstanbul Jewelry Show’da profesyonellerle buluşturdu . 64 yıldır gümüş, çelik, yarı değerli doğal taş ve altın kaplama aksesuar çeşitlerinin tümünü aynı çatı altında sunan Sezgin Jewels; İtalya’dan Amerika’ya, Japonya’dan Karayipler’e kadar dünya genelinde 70’e yakın ülkede takı ve aksesuar severleri, Türk gümüş işçiliğinin en güzel örnekleriyle tanıştırıyor. Türkiye’de takı sektöründe lider marka olmayı başaran Sezgin Jewels, özellikle ABD, Romanya, Rusya, Batı Avrupa ve Akdeniz ülkelerine üretiminin %70’ini ihraç ediyor.

Kaliteli Türk işçiliği ile dünya trendlerini yansıtan en yeni koleksiyonlar, sektöre ve trendlere yön veren Sezgin Jewels tasarımcıları tarafından özel olarak hazırlandı. Ayrıca Sezgin Jewels standında, Style&Steel, Watchme, Friendly, Jaspal Jewels markalı ürünler de satışa sunuldu. 20-23 Mart tarihleri arasında, İstanbul Fuar merkezi’nde (CNR Expo) gerçekleştirilen İstanbul Jewelry Show’da  Sezgin Jewels, en yeni koleksiyonlarını ilk kez sektör profesyonelleriyle biraraya getirdi. 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI