Habergold
Dunyatimes

Sina montür dışarıda kaplan evinde aslan

Ülkemiz kuyum işçiliğini, başarılı montür çalışmalarını, hem yurtiçi hem yurtdışında sergileyen Sina Montür; İstanbul Jewellery Show'dan mutlu ayrıldı. Bu yıl fuara özel yaptığı sıradışı tektaş yüzük tasarımlarıyla ayrıca dikkat çeken Sina Montür; işine kreatif yaklaşmasının karşılığını aldı.

05 Mayıs 2014 17:37 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2773

Ülkemiz kuyum işçiliğini, başarılı montür çalışmalarını, hem yurtiçi hem yurtdışında sergileyen Sina Montür; İstanbul Jewellery Show’dan mutlu ayrıldı. Bu yıl fuara özel yaptığı sıradışı tektaş yüzük tasarımlarıyla ayrıca dikkat çeken Sina Montür; işine kreatif yaklaşmasının karşılığını aldı.

 

İstanbul Jewellery Show’a düzenli bir katılım gösteren, geçtiğimiz yıl bitmiş ürün grubunda da önemli bir atılım yaparak hizmet ağını genişleten Sina Montür; birçok yeni ürününün ilk tanıtımını İstanbul Jewellery Show’da gerçekleştirdi. Çıplak taş, montür ve bitmiş ürün dallarında müşterilerinin taleplerine karşılık veren Sina Montür; yeni adım attığı bitmiş ürün kategorisinde de dikkat çekici çalışmalar ortaya koydu. "Fuara Aşkla Hazırlanıyor” parolasıyla yola çıkan Sina Montür; tek taş yüzük gruplarında yaptığı yenilikler ve 3 rengi cömertçe takısında kullanımıyla yerli yabancı katılımcıların ilgisini topladı.

Sina Montür firma sahibi Barış Lek; İstanbul Jewellery Show 2014’ün markaları için son derece verimli geçtiğini, özenle hazırlandıkları fuarda emeklerinin karşılığını almanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Barış Lek; fuar kapsamında montür ürün gruplarında farklı çeşitler, bitmiş ürün gruplarında farklılıklar ortaya koyarak, müşterilerinin hem montür hem bitmiş ürün ihtiyacını karşılamayı amaçladıklarını ifade etti.

Bu yıl fuarda; Sevgililer Günü konsept ürünlerine ağırlık verdiklerini ve tektaşta yapılmayan özel tasarımlarla, piyasaya yenilikler sunmak istediklerini belirten Lek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Son tasarımlarımızda; Rose, Yeşil ve Beyaz altını bazen karma, bazen birarada kullandık. Daha önce de 3 renk kullanımı vardı fakat, bu kadar küçük yuvalarda bu kadar detaylı işçilik yapılmamıştı. Biz 1cm’lik, 2 cm’lik yuvaları ürünün haricinden kırmızı döktük. Üst parça kırmızı alt parça beyaz oldu. Mart fuarı bizim için Dünya çapında öneme sahip bir organizasyondur. Bu yıl fuarımız çok kalabalık bir kitlenin ziyaretiyle belki gerçekleşmedi ama katılan kişiler ciddi alıcılardı. Ağırlıklı olarak Kuzey Afrika ülkelerinden yabancı ziyaretçilerimiz oldu. Hindistan, Suudi Arabistan, Mısır, Libya gibi ülkelerden çok sayıda alıcıyı standımızda ağırladık. Kısacası fuar markamız için başarılı geçmiştir diyebiliriz.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI