Habergold
Dunyatimes

Son Tüketici Toptancılara Yöneliyor

Zincir sektöründe farklı zevklere hitap eden Taç Zincir, giderek daha kaliteli hizmet verme hedefi ile gelişiyor. Firmanın 2013 faaliyetleri ve 2014 hedefleri üzerine, Kuyumcukent mağaza müdürü Hülya Sürücü Habergold'a açıklamada bulundu. Daha çok fabrikanın fiziksel koşulları üzerine yenilikler yaptıklarına vurgu yapan Sürücü açıklamasında şu ifadelerde bulundu;

08 Kasım 2013 00:06 / Güncelleme: 15 Kasım 2013 23:53 | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 2150Zincir sektöründe farklı zevklere hitap eden Taç Zincir, giderek daha kaliteli hizmet verme hedefi ile gelişiyor. Firmanın 2013 faaliyetleri ve 2014 hedefleri üzerine, Kuyumcukent mağaza müdürü Hülya Sürücü Kuyumhaberi’ne açıklamada bulundu. Daha çok fabrikanın fiziksel koşulları üzerine yenilikler yaptıklarına vurgu yapan Sürücü açıklamasında şu ifadelerde bulundu;

"Taç Zincir olarak 2013 yılında çeşitli atılımlar gerçekleştirdik. Çalışma ortamımızda düzenlemeye gittiğimiz bu atılımlar kapsamında, atölyemizi genişlettik ve makine alımları yaptık. Fabrikamızı genişleterek, bünyemizde farklı oluşumlar gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi 2014 yılında da sürdürmeyi hedefliyoruz. Bununla birlikte daha kaliteli hizmet vererek, satışlarımızı arttıracağımıza inanıyoruz. Hedef kitlemizi ise şu an için yurtiçi sınırları olarak belirledik. Fabrika ve toptancılara, kendi ürünlerimizi sunarak, birinci elden de satış sistemi ile çalışıyoruz. Bizden ürün alan firmalar yurtdışına ihracat gerçekleştiriyor. Dolayısı ile biz bu yıl ihracatı hedeflemiyoruz.”


Ayrıca piyasada şu an gündem oluşturan, son tüketicinin toptancılara yönelmesi konusunu da yorumlayan Sürücü;

"Son dönem son tüketici, fiyat bazında daha uygun bulduğu için toptancılara yönelmiş durumda. Taç Zincir olarak bizden de zinciri direkt almak isteyen müşterilerimiz oluyor. İlk elden ürün almak isteyen son tüketiciyi bizde firma olarak geri çevirmiyor, satış yapıyoruz.” dedi.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI