Habergold
Dunyatimes

Steel kuyumcukent şubesiyle müşterilerine çok daha yakın

Yaklaşık 10 aydır Kuyumcukent'te şubesi bulunan ve müşterileriyle çok daha yakın temas kurma fırsatı elde eden Steel Kalıp & Makine, bu durumdan fazlasıyla mutlu…

12 Temmuz 2014 16:08 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2482

Yaklaşık 10 aydır Kuyumcukent’te şubesi bulunan ve müşterileriyle çok daha yakın temas kurma fırsatı elde eden Steel Kalıp & Makine, bu durumdan fazlasıyla mutlu…

Ülkemizin önde gelen kalıp ve makine firmalarından Steel Kalıp & Makine; Kuyumcukent’te yakın zamanda açtığı showroomu ile müşterilerinin taleplerine, servis isteklerine çok daha hızlı cevap vermenin mutluluğunu yaşıyor. İkitelli Marmara Sanayi Sitesi’nde kurulan ve son derece modern fabrikasıyla faaliyetlerini sürdüren Steel; ilk şubesini Kuyumcukent’te açarak kuyum sektörünün kalbine konuşlandı. Steel Kalıp & Makine firma ortağı Mehmet Ali Çelik; Kuyumcukent’te açtıkları showroom ile müşterilerinin isteklerine çok daha hızlı cevap verebildiklerini, en son çıkan yeni ürünlerini ve hizmetlerini anında kuyum üreticileriyle paylaşabildiklerini söyledi.

Kuyumcukent bünyesinde daha önceden olmayı arzu ettiklerini, Kuyumcukent’in tam anlamıya faaliyete geçmesini beklediklerini belirten Mehmet Ali Çelik; İkitelli Marmara Sanayi Sitesine birçok firmanın kolaylıkla gelemediğini, üretim kapasitelerinin %80’inini ayırdıkları kuyum sektörünün gelişen mabedinde müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkardıklarını ifade etti. Bugün itibariyle sektörün ihtiyaç duyduğu üretim ekipmanları, pres makineleri ve pres kalıplar ile büyük bir ihtiyaca titizlikle cevap verdiklerini hatırlatan Çelik; "Son olarak sarı madeninden yaptığımız kalıplar ile artık ürünün bitmiş halini birebir canlandıracak üretim tarzına geçtik. Şu anda showroomumuzda profesyonel tasarımcımız ile firmalara butik kalıp üretim hizmeti sunmaya başladık. En uygun bütçe eşliğinde en hızlı çözümü sektöre vermenin gururunu yaşıyoruz. Ayrıca Kuyumcukent’e gelen sektör mensuplarıyla tanışıyor ve yeni müşteriler de portföyümüze katıyoruz. Bizi çok mutlu eden bir başka gelişme de; mevcut müşterilerimizin bizi daha yakından takip etmeleri oldu” diye konuştu.

Müşterilerinin çok büyük bir kısmının Kuyumcukent ve Çemberlitaş’ta faaliyetlerini sürdürdüğünü hatırlatan Çelik, teknik servis ihtiyaçlarını da showroomları üzerinden gerçekleştirdiklerini, ilerleyen dönemde Kapalıçarşı bölgesinde de bir şube açmayı gündemlerine aldıklarını dile getirdi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI