Habergold
Dunyatimes

Teknolojik Gelişmenin İhracat Sektörüne Katkısı Büyük

Class Diamond 1977'den bu yana sektörün güçlü firmalarından biri. Firma sahibi Bahadır Mihaloğlu ise sanatçı olarak başladığı meslekte 49. yılını yaşıyor. İmalat, toptan ve perakende üzerine çalışan firma, Amerika'dan Dubai'ye İsviçre'den Almanya'ya kadar çeşitli bölgelerde faaliyet göstermekte. Hem yurtdiçi hem yurtdışı deneyimleri ile Mihaloğlu Kuyumhaberi'ne yaptığı açıklamada, geçmişten günümüze sektörün hızla geliştiğini vurguladı.

11 Kasım 2013 00:42 / Güncelleme: 15 Kasım 2013 23:50 | Kategori: Kuyumcukent | Ziyaretçi: 2820Class Diamond 1977’den bu yana sektörün güçlü firmalarından biri. Firma sahibi Bahadır Mihaloğlu ise sanatçı olarak başladığı meslekte 49. yılını yaşıyor. İmalat, toptan ve perakende üzerine çalışan firma, Amerika’dan Dubai’ye İsviçre’den Almanya’ya kadar çeşitli bölgelerde faaliyet göstermekte. Hem yurtdiçi hem yurtdışı deneyimleri ile Mihaloğlu Kuyumhaberi’ne yaptığı açıklamada, geçmişten günümüze sektörün hızla geliştiğini vurguladı.

İhracat Sektörü Giderek Gelişiyor

Mihaloğlu ihracat sektörü üzerine açıklamasında "Eskiye nazaran ülkemizde ihracat sektörü çok gelişmiş durumda. Önceden bir çok alanda imkanların kısıtlı olması ihracatı da olumsuz etkiliyordu. Şimdilerde baktığımızda ise ihracat çok değişik alanlar içerisinde ilerlemekte olduğunu ve giderek geliştiğini görmekteyiz. Yenilenen teknolojinin bu gelişmeye katkısı çok büyük. Biz de firma olarak çeşitli ülkelerle çalışıyor ve giderek kendimizi geliştiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Pırlanta Üzerine Ürün Yelpazemiz Çok Geniş

Temel gayelerinin her zaman yeni ürünler tasarlamak, yeni konseptler hazırlamak ve yeni müşterilere ulaşmak olduğunu dile getiren Mihaloğlu "Pırlanta üzerine çok geniş bir ürün grubumuz var. Bunlara ek olarak antik parçalar üzerine de çalışmalarımız mevcut. Geniş bir kitleye hitap eden ürün gruplarımız ile dünyanın bir çok yeriyle çalışma potansiyelimiz mevcut.” yorumunda bulundu.

 

 

 


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI