Habergold
Dunyatimes

Vagold sevgisi vitrinlerden dışarıya taşıyor

Yeni bir tanıtım kampanyasına imza atan VAGOLD Kuyumculuk, Türkiye'nin çok farklı noktalarındaki müşterilerinin dış cephelerini çarpıcı ürünleri ve şok eden fiyat anonsları ile giydiriyor. Kısa sürede yüzün üstünde kuyumcu, cephelerini VAGOLD görselleriyle yeniledi….

12 Temmuz 2014 16:16 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2209

Yeni bir tanıtım kampanyasına imza atan VAGOLD Kuyumculuk, Türkiye’nin çok farklı noktalarındaki müşterilerinin dış cephelerini çarpıcı ürünleri ve şok eden fiyat anonsları ile giydiriyor. Kısa sürede yüzün üstünde kuyumcu, cephelerini VAGOLD görselleriyle yeniledi….

8 ayar takıda ismi kalite ile özdeşleşen VAGOLD Kuyumculuk; yine müşterilerini çok mutlu kılacak bir kampanyaya imza attı. 2014 yılında çeşitli etkenler ile kuyum alışverişinde yaşanan sisli havayı dağıtmak için hareket geçen VAGOLD Kuyumculuk; parlak bir başka fikri hayata geçirdi. Tamamen görünümü 22 ayar ile aynı olan ve sırf bu yüzden müşterilerin pahalıdır önyargısıyla kuyumcu mağazasına girmemesinden yola çıkan VAGOLD; fiyatın net bir şekilde belirtildiği, canlı ve birbirinden şık ürün görselleriyle süslediği cephe giydirmeleriyle esnafa derin bir nefes aldırdı.

VAGOLD Kuyumculuk firma sahibi Vural Akbal; yükselen altın fiyatları ve 2014 yılındaki çeşitli siyasal olaylar, kredi kartı ile taksitli kuyum alışverişinin yasaklanması gibi faktörler nedeniyle iş potansiyeli düşen kuyumcu esnafına çözüm sunacak bir tanıtım projesi geliştirdiklerini söyledi. Birebir 22 ayar ürünler ile aynı görünüme sahip olduğu için alım gücü düşen tüketicinin, ürünün fiyatını sormadığını gözlemlediklerini belirten Vural Akbal, "Bu durumu ortadan kaldırmak için 22 ayar ile aralarında 4’te 1 oranında fiyat farkı olan 8 ayar ürünlerimizin tüketicinin bütçesini sarsmayan fiyatlarını cephe giydirmelerine yansıttık. Böylelikle mağazaya kişilerin girişini sağlamayı hedefledik. Kısa süre önce başladığımız bu kampanyamıza ülkemizin dört bir yanından büyük ilgi oldu. Kuyumcu dostlarımızdan gelen taleplere yetişmeye çalışıyoruz. Birçok esnafımızın komple cephesini bizim görsellerimizle kaplatmak istediğini görüyoruz. 8 ayar ürünlerin artık girmediği şehir kalmamıştır” diye konuştu.

Kredi kartı ile taksitli alışveriş yasağının zaten 8 ayara varolan ilgiyi tekrar arttırdığını kaydeden Akbal; şu tespitlerde bulundu:

"Belirli bir miktar bütçeye sahip olan vatandaşımız taksitli alım imkanını da kaybedince, olabilecek en uygun fiyatlar eşliğinde takı arıyor. Ürünlerimiz tamamen 22 ayar takılar ile aynı görünüme ve renge sahip. Düğün sezonunun ilk yarısını gayet verimli geçirdik. Ramazan bayramı sonrasında, 22 ayar görünümlü 8 ayar düğün setlerimizi, 8 ayar Trabzon hasır ürünlerimizi ve birçok yeni modelimizi piyasaya sunacağız. 2014 yılı sonunda 2013 yılı rakamlarımızın üzerine çıkmayı hedefliyoruz.”

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI