Habergold
Dunyatimes

Zergeran yılı doğduğu toprakları kapattı

Zergeran Kuyumculuk; kurulduğu günden buyana her ay ortalama 3 farklı fuara katılım gösteriyor. Bir yılda 20'nin üzerinde fuara katılarak adeta rekor kıran Zergeran; yıl içinde dünyayı dolaştıktan sonra, yılın son fuar katılımını İstanbul'da gerçekleştirdi.

01 Ocak 2014 22:29 / Güncelleme: -/- | Kategori: Firmalar | Ziyaretçi: 2577

Zergeran Kuyumculuk; kurulduğu günden buyana her ay ortalama 3 farklı fuara katılım gösteriyor. Bir yılda 20’nin üzerinde fuara katılarak adeta rekor kıran Zergeran; yıl içinde dünyayı dolaştıktan sonra, yılın son fuar katılımını İstanbul’da gerçekleştirdi.

 

Sereks Fuarcılık tarafından organize edilen ve geçtiğimiz günlerde 4’üncüsü gerçekleştiren "Outlet Mücevher Günleri” organizasyonu, fuar şampiyonu markamız Zergeran’ı ağırladı. İlk kez Outlet fuarına katılan Zergeran; yeni geldiği Dubai fuarının hemen ardından İstanbullu mücevherseverlerin ve etkileyici yılbaşı hediyesi almak isteyenlerin karşısında yer aldı. Ülkemizin yeni mücevher takı üreticilerinden biri olan Zergeran; geçtiğimiz günlerde düzenlenen "Outlet Mücevher Günleri”nde birbirinden şık otantik ve modern mücevherlerini satışa sundu. Özel avantajlar eşliğinde satışa sunulan ve her ürününden sadece bir adet üretilen Zergeran; Dünyada olduğu gibi Türk mücevherseverden de tam puan aldı.

Zergeran Kuyumculuk Ürün Müdürü Merve Bedir; 2013 yılında 4 farklı kıtada 20’nin üzerinde uluslararası fuara katılım gösterdiklerini ve bu özel emek isteyen çabaları sayesinde markalarının ülkemizden önce Dünyada tanınır bir hale gelmeye başladığını dile getirdi. Otantik ve modern mücevherleri çok uygun fiyatlar eşliğinde satışa sunduklarını belirten Merve Bedir, "Esas olarak amacımız; bu organizasyon ile yüksek rakamlı perakende satışlarıyapmak değil, yılsonu itibariyle stoklarımızda yer alan mücevherlerimizi son tüketiciyle buluşturmak ve yepyeni tasarımlarımız için vitrinlerde yer açmak” dedi.

Türkiye’de ilk kez bu kadar kalabalık bir kitlenin karşısına markalarının çıktığını ve halkımızın ilgisinin kendilerini çok mutlu kıldığını kaydeden Bedir; "Her biri büyük emek harcanarak yapılan eserlerimizin hak ettiği ilgiyi görmesi bizi öncelikle mesleki olarak çok sevindirdi. Markamız; yaklaşık bir hafta önce Dubai fuarından geldi. Ayağımızın tozuyla çıktığımız bu perakende fuarında arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşmanın, markamızı ülkemizde mücevherseverlere tanıtma şansı elde etmenin mutluluğunu yaşadık” diye konuştu.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI